ПОДІЇ 2012/2013 навчального року


Дитячий табір відпочинку з денним перебуванням «Веселка».

З 03 по 20 червня на базі Нововолинського центру дитячої та юнацької творчості працював дитячий табір відпочинку з денним перебуванням«Веселка». В таборі відпочивало 110 гуртківцівНЦДЮТ - учні 1-8 класів шкіл міста.
Виховна робота в дитячому таборі «Веселка» спланована таким чином, щоб дати можливість кожному з учнів випробувати себе в різних колективних творчих справах. Колективні творчі справи школярів в таборі «Веселка» - це краплинки, що наповнюють веселкові струмочки людяності, вливаючись у райдугу «Веселки», вони зробили життя в таборі цікавим, допомогли дітям стати добрими, щирими.
Протягом табірної зміни гуртківці нашого центру ставали не раз активними учасниками різноманітних заходів:
Концерти присвячені відкриттю та закриттю табору;Екскурсії в краєзнавчий музей нашого міста;Походи в чоловічий монастир с.Низкиничі;Відвідини пожежної частини;Шоу-програма «Міс ПЕРЛИНА табору».
А також провели ряд заходів для всіх пришкільних таборів Нововолинська, а це:Концерт художньої самодіяльності гуртківців;Вистава зразкового драматичного колективу «Пролісок» «Пригодив країні Мульти-пульти».Перебування в таборі «Веселка» дало можливість учням з різних гуртків НЦДЮТ розширити коло знайомих, знайти нових друзів. Заклад «Веселка» став місцем цікавих зустрічей, дав хорошу можливість зазирнути в світ дитинства. Зрештою, це був шанс для школярів пожити новим життям – самостійним і різноманітним.
Світлини табору «ВЕСЕЛКА» ТУТ…

Пригоди в країні МУЛЬТИ-ПУЛЬТИ

5-го червня в НЦДЮТ відбулась прем'єра вистави Аркадія Хайта "Пригоди в країні Мульти-пульти".Цю постановку, в Рік дитячої творчості, здійснили учасники зразкового драматичного колективу "Пролісок" під керівництвом Галини Жуковської. А була вона адресована для дітей пришкільних таборів нашого міста. Пречудова гра юних акторів, 100% аншлаг в глядацькій залі - створили незабутні враження та хороший настрій усім хто переглядав виставу.


Заключний концерт кращих колективів художньої самодіяльності загальноосвітніх,
позашкільних навчальних закладів області

/Files/photogallery/802/обл.звіт зліт (19).JPG25 травня в місті Луцьку відбувся чудовий захід в якому взяли участь і наші представники. Це марш-парад й конкурс духових оркестрів, виставка виробів декоративно-ужиткового мистецтва і заключний концерт кращих колективів художньої самодіяльності загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів області. Ви можете переглянути відеоролик марш-параду та конкурсу духових оркестрів.
Для участі в цих заходах були направлені: Зразковий духовий оркестр, учасниця зразкового гуртка Вокально-естрадного співу Богдана Дубенюк з піснею «Дитинство босоноге» (керівник Інна Кравчук) такращі експонати на виставку виробів декоративно-ужиткового мистецтва./Files/photogallery/802/обл.звіт зліт (38).JPG
Чудова атмосфера обласного свята, прекрасна погода, спілкування з колегами з усієї області та учасниками Всеукраїнського семінару-практикуму завершилися не менш приємними нагородами: Зразковий духовий оркестр (керівники В.А. Сидоренко, Д.Ю. Причепа) – ІІ місце в конкурсі духових оркестрів; Виставка виробів декоративно-ужиткового мистецтва – ІІІ місце.
Вітаємо Вас, наші дорогі переможці! Успіхів Вам на майбутнє!..
Світлини з Луцька, як це було – ТУТ

Всеукраїнський семінар-практикум
"Управління розвитком творчості суб'єктів педагогічного процесу позашкільних навчальних закладів"

24 травня наше місто та НЦДЮТ зустрічали гостей з усієї України,
ОбластіПрізвище, ім’я, по батькові представникаПосада
1.Дніпропетровська областьВолкова Людмила ВасилівнаДиректор обласного позашкільного навчального закладу
2.Житомирська областьКлименко Ніна ВасилівнаЗаступник директора обласного позашкільного навчального закладу
3.Закарпатська областьМацола Володимир ВасильовичМетодист обласного позашкільного навчального закладу
4.Івано-Франківська областьДранчук Василь ВасильовичДиректор обласного позашкільного навчального закладу
5.Київська областьШевченко Людмила МиколаївнаЗаступник директора з НМР Центру творчості дітей та юнацтва Київщини
6.Луганська областьКравченко Ніна ДмитрівнаДиректор обласного позашкільного навчального закладу
7.Львівська областьЧорненький Юрій ВасильовичДиректор обласного позашкільного навчального закладу
8.Миколаївська областьБоровська Лідія АндріївнаДиректор обласного позашкільного навчального закладу
9.Полтавська областьХарченко Наталія ОлександрівнаЗаступник директора з НМР обласного позашкільного навчального закладу
10.Рівненська областьЮжаков Володимир ВікторовичДиректор обласного позашкільного навчального закладу
11.Сумська областьМартинчук Катерина ІванівнаЗаступник директора обласного позашкільного навчального закладу
12.Тернопільська областьМацан Михайло МиколайовичДиректор Гримайлівської районної станції юних техніків
13.Херсонська областьРудика Олена ВолодимирівнаДиректор обласного позашкільного навчального закладу
14.Хмельницька областьШатайло Оксана ЮріївнаЗавідувач відділу науково-технічної творчості обласного позашкільного навчального закладу
15.Черкаська областьТорба Павло ВасильовичДиректор позашкільного навчального закладу
16.Чернівецька областьПлешко Петро ДенисовичДиректор обласного позашкільного навчального закладу
17.КиївЛевіна Ірина ЄгорівнаТ.в.о. директора УДЦПО
Всі вони прибули в Нововолинськ для участі у Всеукраїнському семінарі-практикумі «Управління розвитком творчості суб'єктів педагогічного процесу позашкільного навчального закладу».
Цьому передувала значна робота Технічного відділу НЦДЮТ, зокрема досягнення останнього часу (переглянути розділ сайту).
Учасники семінару переглянули виставку декоративно-ужиткового мистецтва школярів міста, пройшлись нашим центром, побували на заняттях гуртків та взяли участь в діловій грі «Засідання патентного бюро» в ході якої було вирішено, що досягнення Арсена Кондрацького варте патенту на винахід.

Як це було? – світлини семінару ТУТ


25 квітня наш центр отримав лист-подяку щодо висвітлення змістовної роботи НЦДЮТ на сторінках веб-сайту/Files/photogallery/796/премєра МИ.jpg від Союзу Українок Скандинавії, м. Стокгольм (Швеція). (завантажити) Український аматорський драматичний гурток "МИ" Союзу Українок Скандинавії готує прем'єру за мотивами драми феєрії Лесі Українки "Лісова пісня"./Files/photogallery/796/свято мами Стокгольм.jpg
Бажаємо Вам вдалого виступу. Нещодавно вони, як і більшість країн, відзначали День матері.
Підтримуючи ідею співпраці з Союзом Українок Скандинавії, ми створили фотоальбом їхньої діяльності.
Переглянути світлини ТУТ


Розпочато Всеукраїнський конкурс юнацьких творчих робіт «Майбутнє моє і моєї країни»

Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко оголосив про початок Всеукраїнського конкурсу юнацьких творчих робіт «Майбутнє моє і моєї країни»(http://shkola.ukrinform.ua/node/176), який проводиться спільно з державним інформаційним агентством «УКРІНФОРМ» у рамках Року дитячої творчості.

Українська пісня завжди буде жити, поки співають діти

Існує легенда: коли Бог наділяв країни певними дарами, то Україна через свою сором'язливість підійшла останньою й отримала єдине, що ще залишилося у Всевишнього - пісню. От і співала віками, з тих пір дивуючи увесь світ українською піснею. І в щасливу днину, і в негоду, і на свята, і в полі, і на роботі...
/Files/photogallery/800/Фінал концерту 2.jpg15 травня 2013 у приміщенні Нововолинського центру дитячої та юнацької творчості продемонстрували цей унікальний «дар» вихованці зразкового гуртка вокально-естрадного співу, яким керує Світлана Бортнічук (курівник гуртка - методист). На цьому святі діти приємно вразили усіх своїм співом, артистизмом та неабиякою активністю на сцені. Виконуючи пісні різноманітних жанрів, юні артисти-вокалісти демонстрували свої здібності та дивували своєю професійністю. Зважаючи навіть на зовсім малий вік деяких дітей, вони вражали своєю впевненістю та позитивом, який вони випромінювали у той прекрасний вечір. Уся зала наче була наповнена щастям. Завдяки підготовці дітей до цього концерту, глядачі змогли побачити яскраве шоу, отримати море чудових емоцій, підняти настрій та просто насолодитись видовищем. Слухаючи «юних зірочок», усі наче поринали в світ неймовірних метаморфоз, споглядаючи на яскраві проекції душевного стану виконавців, які дарували нам черговий музичний шедевр. Пісні, що виконувались в той вечір були подібні ніжній імлі, що, піднімаючись з озера, розливались по мовчазній землі. Адже пісня – це віддзеркалення душі.
З усіх потреб потреба.
Лиш пісня в серці ширить межі неба.
На крилах сонце сяйво їй лиша.
Чим глибша пісня, тим ясніш душа (І. Драч)
Світлини концерту ТУТ...
відео фрагмент концерту


Особиста першість м.Нововолинська
з ТЕХНІКИ ПІШОХІДНОГО ТУРИЗМУ

Чудовий день 14 травня дозволив школярам нашого міста позмагатись у вправності з ТЕХНІКИ ПІШОХІДНОГО ТУРИЗМУ. Ці захоплюючі змагання відбулись, традиційно, напередодні міського Туристичного зльоту.
/Files/photogallery/798/ТПТ весна13 (32).JPG
Змагання відбулися згідно «Положення про особисті змагання з техніки пішохідного туризму серед школярів м. Нововолинська». Ці випробування проводились окремо для хлопців та дівчат. В них взяли участь учні шкіл міста 1997 року народження та молодші.
Переможцями визнано:
Серед дівчат:
І місце – Гресь Каріна -ЗОШ №5;
ІІ місце – Свистун Ліза -ЗОШ №1;
ІІІ місце – Грисюк Дарія -ЗОШ №5.
Серед хлопців:
І місце – Смолєв Олександр -ЗОШ №5;
ІІ місце – Головко Андрій -ЗОШ №5;
ІІІ місце – Галушка Кирил -ЗОШ №5.
Переможці нагороджені Грамотами НЦДЮТ та солодкими призами від депутата обласної ради Євгена Недищука.
Окрема подяка директорові міського парку за сприяння в проведенні змагань.

світлини змагань ТУТ...


/Files/photogallery/799/100_3935.JPG 14 травня, традиційно в кінці навчального року, представники міської влади й управління освіти вітали вчителів-учасників Всеукраїнського конкурсу Вчитель Року 2013.
На цю/Files/photogallery/799/100_3933.JPG урочистість були запрошені вихованці гуртка Вокально-інструментальний ансамбль НЦДЮТ (керівник Наталія Сидоренко), які подарували номінантам прекрасні пісні і чудовий настрій. Дякуємо, Вам, наші зірочки...

Світлини з виступу ТУТ...


Мамо, тобі низесенько вклонюсь

/Files/photogallery/797/день мами (57).JPGМоя мама найкраща! І я люблю її дуже-дуже!
Я хочу, щоб ці слова звучали не тільки в день матері,а й кожного дня.
Тому що кожен мій день – це день моєї мами.
Тому що маму ніщо і ніхто не замінить.
День Матері відзначається у травні, бо це місяць Пречистої Діви Марії, яка благословила у хресну путь свого сина – спасителя людства. До Матері Божої звертаються християни, просячи заступництва та допомоги. У травні, коли природа – мати виряджає свою доню – землю в пишному уборі весняних квітів у дорогу життя, праці і радості, люди висловлюють подяку материнській самопожертві і відзначають День Матері.
Третього великоднього дня в актовій залі НЦДЮТ зібрались мами гуртківців та запрошені почесні гості – Нововолинські матері й всі небайдужі до цього свята.

/Files/photogallery/797/день мами (11).JPG– Від щирого серця вітаємо Вас із Днем матері та Міжнародним днем сім’ї – святами, що народилися з безмежної любові і/Files/photogallery/797/день мами (14).JPG вдячності до тих, хто дав нам життя і виводить на самостійну дорогу, хто дбає про духовний і національний розвиток української родини.

Для кожного з нас немає нічого святішого, ніж образ матері. І немає любові вищої за материнську. Упродовж усього життя вона зігріває і оберігає, дає наснагу і допомагає вистояти у найскрутніші часи.
Низький уклін Вам, Нововолинські матері, хранительки нашого роду. Щира вдячність за мудрість, розуміння і підтримку. –

З цими словами до присутніх в залі звернулись: завідувач відділу з питань сім’ї, молоді, фізичноїкультури і спорту міськвиконкому Тетяна Супрунюк,
та директор НЦДЮТ Любов Кравцова.
Учасники ж гуртка Вокально-інструментальний ансамбль подарували глядачам чудову концертну програму «Мамо, тобі низесенько вклонюсь».

За доброту, за ніжність до нас
Ми дуже вдячні вам в цей час.
От тому вся дітвора
Бажає мамам всім добра.

Світлини заходу ТУТ

День Матері-Землі

/Files/photogallery/794/Робота і свято мам 030.JPG

У день Міжнародного екологічного свята "День Матері-Землі" 22 квітня у селищі Жовтневе, еколого-натуралістичний відділ НЦДЮТ спільно з місцевим Будинком Культури провели урочистий захід.
Читати далі...


Свято писанки

/Files/photogallery/792/писанкарство (39).JPG18 квітня в приміщенні Нововолинського центру дитячої та юнацької творчості відбулося «Свято писанки». Це дійство присвячене маленькому диву – писанці, символові життя, оберегові, кожний малюнок якого таїть у собі молитви – звернення до Бога, привертає добрі сили відвертає лихі, розповідає про створення світу, про вічні закони мудрості і любові.
Ой, писали писанку,/Files/photogallery/792/писанкарство (51).JPG
Писанку-колисанку.
Різними розводами символи знаходили.
Ой, писали писанку, мов мережку, вишивку.
На свято були запрошені учні шкіл міста та сел. Жовтневе. Гуртківці «Писанкарство» НЦДЮТ (керівник Віта Лавренюк) підготували цікаву пізнавально-художню програму, провели майстер-клас, в якому всі бажаючі змогли виготовити власноручно великодні писанки, крашанки, дряпанки...
Переглянути світлини свята ТУТ


16-го квітня НЦДЮТ радо запросив гостей на звітний концерт та виставку декоративно-ужиткового мистецтва.

/Files/photogallery/788/виставка (24).JPGУ програмі свята були представлені усі ланки гурткової та позакласної роботи. Вихованці шкіл і центру дитячої та юнацької творчості демонстрували свої таланти у різних жанрах: пісенному, танцювальному, інструментальному, художнього читання.
Журі у виступах конкурсантів оцінювало художній рівень репертуару, виконавчу майстерність,/Files/photogallery/789/концерт (44).JPG сценічну культуру виконавців, музичне виконання та супровід, постановку номерів, художнє оформлення виставки.
світлини виставки ТУТ ., а - фотографії концерту ТУТ !

Концерт до Року дитячої творчості

/Files/images/05.квітня концерт (55).JPGНа виконання Указу Президента України від 28 грудня 2012 року № 756/2012 «Про /Files/images/05.квітня концерт (39).JPGпроведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості», з метою сприяння розвитку творчих здібностей дітей, виявленню обдарованої молоді 5 квітня у Нововолинському центрі дитячої та юнацької творчості відбувся концерт. Молоді артисти дарували щирі пісні, запальні танці, чарівні мелодії скрипки, бандури, а духовий оркестр «запросив» усіх присутніх у світ Мультляндії.


2-го квітня в НЦДЮТ відбулась виставка робіт школярів міста декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва

"Знай і люби свій рідний край"

Світлини експонатів виставки ТУТ

Наші таланти тобі, рідний краю!

конкурсний відбір номерів художньої самодіяльності школярів міста
/Files/photogallery/785/відб.худ.сам (27).JPG/Files/photogallery/785/відб.худ.сам (30).JPG/Files/photogallery/785/відб.худ.сам (6).JPG
Ініціатива Президента України Віктора Януковича про оголошення 2013 роком підтримки дитячої творчості була активно підтримана міською владою, Нововолинським управлінням освіти. Школярі навчальних закладів залюбки демонструють знову і знову свої вміння, свою творчість, свої надбання. 28 березня у залі Нововолинського центру дитячої та юнацької творчості вони з радістю провели чергову святкову програму. Відбувся відбірковий етап міського огляду-конкурсу художньої самодіяльності учнів загальноосвітніх навчальних закладів. До участі в цьому конкурсі зголосились "зірки сцени" зі всіх шкіл міста, тому й не легкою постала задача перед журі, а це:
Л.А. Кравцова - директор НЦДЮТ ;
Л.В. Рожелюк - заступник начальника управління культури міста;
Т.В. Причепа - керівник Народного хору Палацу культури;
Н.І. Галичук - керівник гуртка читців-декламаторів НЦДЮТ ;
О.В. Чапюк - вчитель музики гімназії;
А.А. Галичук - керівник хореографічного колективу ПК сел. Жовневе.
Журі не визначало місця, переможців, адже це відбірковий захід, проте відзначили наступне:
кращими у номінації Художнє читання поезії стали:
Вікторія Махновська - уривок поеми Т.Г.Шевченка "Марина" ЗОШ № 6; Анна Новосад - "Монолог Землі" ЗОШ № 8.
кращими у номінації Вокалісти стали:
Юлія Маленко - "Ніжно" ЗОШ № 3; тріо хлопчиків - "Перше кохання" ЗОШ № 4; Анна Шемейко "Повір у себе" ЗОШ № 6; Олена Чорна "Дівчина ВЕСНА" - гімназія.
кращими у номінації Хореографія стали:
клуб спортивного танцю "Перлина" НВК "Ча-ча-ча"; колектив ЗОШ № 3 "Квітка"; колектив "A-dans" ЗОШ № 5 "Джайв"; Зразковий танцювальний колектив гімназії.
Вітаємо усіх відзначених, бажаємо подальших успіхів. Фотографії огляду-конкурсу ТУТ

Літературно-музична композиція "Іду з дитинства до ТАРАСА"

/Files/photogallery/773/іду до Тараса (29).JPG12 березня в нашому центрі відбулась прекрасна подія, гуртківці художньо-естетичного відділу представили школярам міста літературно-музичну композицію «Іду з дитинства до Тараса».
Зразковий ансамбль бандуристів «Горлиця» й ансамбль скрипалів чарували гостей прекрасними музичними творами пов’язаними з творчістю Кобзаря та піснями на слова Тараса Шевченка. Орися Додюк, учасник Зразкового гурта вокально-естрадного співу, виконала пісню «Ой три шляхи широкії». У виконанні гуртківців гуртка Художнього читання звучали й незабутні вірші великого поета, які є актуальними повсякчас. Тетяна Попович, не просто читала, а прожила, душею проникнулась у вірш «Лілея». Михайло Бараков ще раз звернув увагу до заповітів пророка віршем «І мертвим, і живим, і не народженим». Богдан Махонько виконав уривок з поеми «Сон». Усі читці є переможцями міських конкурсів та призери обласних, зокрема присвячених 199 річниці від Дня народження Т.Г. Шевченка.
Дійство, що відбулось, на довго запам’ятається глядачам своєю значимістю в умовах сьогодення. Дякуємо вам, зірочки, наші! НЦДЮТ Іду з дитинства до Тараса
Фото заходу ТУТ


11 березня відбувся Семінар-практикум для вчителів початкових класів шкіл міста, щодо підготовки до міських змагань з технічного моделювання для молодших школярів (15.03.)

Керівники гуртків технічного відділу НЦДЮТ організували та провели для вчителів початківців майстер-клас щодо підготовки змагань з технічного моделювання для наймолодших школярів. Присутніх познайомили з положенням про змагання, критеріями оцінювання робіт та поділились секретами, як краще виконувати ту, чи іншу роботу. Семінар закінчувався тим, що вчителі взяли в руки ножиці, кольоровий папір та пензлики і виготовили гарненькі макети. Набутим радо ділитимуться з вихованцями.

Тримай дитину з благовінням, виховуй її з любов’ю, випускай вільною


25-27 лютого 2013 р. у м.Києві відбулась Міжнародна науково-/Files/images/kiv_konferentsya/вхід в залу (1).JPG практична конференція «Формування базових компетентностей у вихованців позашкільних навчальних закладів». Понад 160 педагогів, провідних учених, працівників органів управління освітою з України, Росії, Білорусії взяли участь у заході. Із темою «Розвиток професійної компетентності педагогів позашкільних навчальних закладів» виступила директор НЦДЮТ Любов Кравцова.
Читати далі...


В полоні класичної музики

"Життєвий і творчий шлях Й.С. Баха" саме під такою назвою відбулась година спілкування з прекрасним, вічним.../Files/images/анс.скрип..JPG
Гуртківці ансамблю скрипалів нашого центру, під керівництвом Наталії Мельник, запросили учнів 1-ї, 2-ї та 4-ї шкіл міста на зустріч з неперевершеним майстром органу, скрипки та роялю Й.С. Бахом. Майже годину звучала прекрасна музика і всі присутні отримали лишень позитивні емоції.
Вашій увазі невеличкий відеоролик заходу Нововолинськ Година спілкування з Бахом.wmv
Фотоальбом гуртка Ансамбль скрипалів ТУТ


Обласний огляд-конкурс фольклорних колективів

1 березня в місті Володимир-Волинський гостили учасники обласного огляду-конкурсу фольклорних колективів "Великодні забави для дітей", на якому були представлені й наші талановиті народознавці. А це колектив "Джерельце" з оригінальним твором "Заспіваймо, паняночки, веселої гаївочки", дійство стилізоване під поліські регіони. Всі учасники колективу, а це 17 діток та керівник Катерина Тарасюк мріяли про перемогу. І були нагороджені грамотою. ЩАСТИ ВАМ й надалі, ДОРОГЕНЬКІ!!!


/Files/images/Грамоьа Джерельце.jpg


Відбірковий тур XVI-го міського конкурсу КВК – ЮІР на кубок «ПАМ’ЯТІ ОЛЕКСАНДРА ЛУЩИНСЬКОГО»

Останній день лютого для Нововолинських школярів запам’ятається саме завдяки чудовому дійству, проведеному на сцені нашого центру, а це неймовірні змагання команд Клубу Веселих та Кмітливих – Юних Інспекторів Руху шкіл міста №: 1; 3; 8. Тема зустрічі ЮІРівців: «Ми за майбутнє – ми помічники ДАІ». Хвилювались учасники, хвилювались і вболівальники, адже журі видалось достатньо суворе, максимально компетентне, реально професійне, а це:
· Яшнюк А.І. – курсант Донецького юридичного університету, голова журі;
· Гупало В.Ю. – старший лейтенант міліції;
· Савчук Л.М. – методист міського методичного кабінету;
· Лунгу Л.Л. – спеціаліст з охорони праці міського методичного кабінету
І, повірте, не легка їм випала доля – потрібно оцінювати: і артистичність, і гумористичність, і музичність, і жанровість. Учасники ж команд змагались у таких конкурсах:
1. ПРИВІТАННЯ – тема «Рухайся вперед за Правилами!»
2. РОЗМИНКА – тема «Телефон «гарячої лінії» слухає…»
3. МУЗИЧНЕ ДОМАШНЄ завдання – тема «Рух дозволено в усіх напрямках».
Понад 1,5 години запального дійства та довгоочікувані перемовини журі визначили переможців, що захищатимуть честь міста на обласному зональному етапі 05 березня в м. Любомлі, ними стали учні школи №1…Тут вигуки: УРА!, Перша школа! (200 разів), Наші кращі! (не менше), здвигнули стіни НЦДЮТу, а дитячій радості не було меж. Всі інші також були відзначені в різних номінаціях, всі отримали подарунки, всі були нагороджені грамотами. Місцеві чемпіони зробили фото на пам’ять з працівниками ДАІ, пообіцяли їм ніколи не порушувати ПДР і, отримавши настанови до наступного етапу, мріють про перемогу й надалі. Сонце в руках, чорноморське сонце Всеукраїнського заключного етапу, реально може бути в ваших руках – дорогі наші переможці!!!

ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС

ТАЛАНТИ БАГАТОДІТНОЇ РОДИНИ

/Files/images/IMG_1647.JPG

20 лютого у Нововолинському ЦДЮТ відбувся традиційний фестиваль-конкурс ТАЛАНТИ БАГАТОДІТНОЇ РОДИНИ, що організували: міське Управління освіти та Відділ сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому. Учасники з усіх шкіл та НЦДЮТу змагались за право представити наш Нововолинськ на обласному рівні в таких номінаціях: - Декоративно-прикладне мистецтво; - Образотворче мистецтво; - Музичне виконання; - Вокальне мистецтво, також були представлені – Художнє та авторське виконання й – Патріотична пісня.
Почесне журі конкурсної частини потрапили в надскладну ситуацію, адже їм прийшлось обирати кращих з кращих. Після важких перемовин були оголошені результати і перемогу святкували:
Декоративно-прикладне мистецтво
І місцеШевчик Ілона
ІІ місцеГрицюк Тетяна
ІІІ місцеЛюбежаніна Аліна
Образотворче мистецтво
І місцеДемчук Ангеліна
ІІ місцеМінчик Максим
ІІІ місцеКікосова Марія
Музичне виконання
І місцеШелест Евеліна
ІІ місцеКлекоць Уляна
ІІІ місцеТомчук Мар’яна
Вокальне мистецтво
І місцеДодюк Орися
ІІ місцеДемчук Софія
ІІІ місцеЛопухович Дарія
/Files/images/IMG_1645.JPGВсі призери отримали грамоти міськвиконкому, солодкі нагороди та подарунки від спонсора фестивалю – благодійного фонду Карітас-Волинь, за що величезна подяка декану о. Володимиру Кметю.
фотографії заходу –ТУТ!


Нововолинці відзначили День Соборності та Свободи України

Свято єднання, свято свободи З нагоди Дня Соборності та Свободи України в Нововолинську відбулися урочисті збори та святковий концерт у міському Палаці культури. У залі були присутні депутати міської ради, представники підприємств, установ, організацій, громадських об’єднань, зокрема працівники нашого НЦДЮТ, молодь міста. А на святковому концерті традиційно виступали наші «зірки». Близько тисячі нововолинців різного віку, серед яких – представники міської влади, службовці, члени громадських організацій, молодь, взяли участь у заході, зініційованому депутатом міської ради головою Нововолинської філії Союзу українок Надією Бєльською. Єднання рук відбулося біля Символічної могили борцям за волю України та пам’ятника Тарасу Шевченку. На чільному місці – велике полотнище державного прапора. Руки учасників поєднувала жовто-синя стрічка. На майдані Незалежності звучали патріотичні пісні, вірші про Україну і твори Великого Кобзаря.Фото заходу ТУТ...


ЕЛЕГІЇ - 35 Ювілейний концерт в НЦДЮТ

/Files/images/Нов.Елегія.jpgЕЛЕГІЯНести людям радість зустрічі з перлинами світової і національної музичної класики – таке кредо камерного оркестру «Елегія». Під незмінним керівництвом Миколи Романчука «Елегія» - постійно у творчому пошуку.
Згуртований високопрофесійний колектив відомий не лише у Волинській області, але й в Україні та за її межами.

07 ЛЮТОГО ВІДБУВСЯ ЧУДОВИЙ КОНЦЕРТ ЦЬОГО ЗНАНОГО КОЛЕКТИВУ В НАШОМУ ЦЕНТРІ.

ВІДЕО про них.


"СРІБНІ ДЗВІНОЧКИ"

20 років поспіль на Волині відбувається такий конкурс молодих виконавців української пісні.

Ось і цього року, 31 січня, учні зразкового гуртка вокально-естрадного співу під керівництвом Світлани Бортнічук брали участь у цьому чудовому змаганні волинських талантів де й здобули певні перемоги.

Кiлькiсть переглядiв: 1251

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.