/Files/images/тиждень дит.творч..jpg

Саме тут Ви можете ознайомитись з планом заходів Тижня дитячої творчості нашого центру...

фотоальбом подій цього тижня ТУТ...

Міжнародні змагання з радіозв’язку на КХ (Золота осінь. Росія)

22 листопада учні гуртка радіооператорів прийняли участь у міжнародних змагання з радіозв’язку на КХ «Золота осінь, Росія). В змаганнях прийняли участь учні Тимчук Богдан, Тимощук Дмитро, Тимощук Олена, Панасик роман, Корнев Дмитро, Охманюк Валерій. Підсумки змагань будуть підведені пізніше, але ми надіємося на високій результат наших юних радистів./Files/photogallery/870/Євг.Охманюк гурток.jpg
Керівник гуртка-методист, «Майстер спорту України з радіоспорту» Охманюк Євген Адамович зі своїми вихованцями.


Вистава зразкового театрального гуртка «Пролісок»

22.11.2013 року театральний колектив під керівництвом Галини Іванівни Жуковської /Files/photogallery/870/DSCN3500.JPGпредставив на сцені НЦДЮТ прем’єру вистави «Бабусині пригоди» Олександра Олеся.

Повний аншлаг в актовій залі нашого центру свідчить про значну/Files/photogallery/870/DSCN3511.JPG любов глядачів до театрального мистецтва, про відомість цього колективу і глибоку повагу до їхньої діяльності.
Всі присутні на виставі, а це учні 3-4 класів шкіл міста, отримали масу задоволення, покидали стіни НЦДЮТ з радісними посмішками.


"Барвистий світ домашніх улюбленців"
/Files/photogallery/870/дом.улюбленці (1).JPG22.11.2013 року на базі еколого-натуралістичного відділу НЦДЮТ було проведено
виставку-конкурс "Барвистий світ домашніх улюбленців".
В конкурсі взяли участь учні гуртків: "Юні рослинники", "Юні друзі природи", "Юні кролівники", "Юні екологи" зі своїми домашніми тваринами. Згідно з умовами конкурсу господарі домашніх улюбленців підготували цікаві розповіді про своїх підопічних і заповнили анкету домашнього улюбленця і анкету учасника гри "Друг у твоїй оселі".
Конкурс-виставка проводилася у вигляді гри-мандрівки "Друг у твоїй оселі", в якій було 6 зупинок:
1- Знайомство з підопічними;/Files/photogallery/870/дом.улюбленці (2).JPG
2 - Я і мій улюбленець;
3 - Цікавинки і новинки про домашніх улюбленців;
4 - Доглядаємо, піклуємося, любимо;
5 - Прогулянки та дозвілля з "братами меншими";
6 - Всезнайки.

Н/Files/photogallery/870/концерт Ми щасл.діти.JPGа виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України» згідно плану заходів присвячених /Files/photogallery/870/концерт Ми щасл.діти (8).JPG«Тижню позашкілля», 21 листопада в НЦДЮТ о 15 годині відбувся концерт «Ми щасливі діти», який підготували працівники та гуртківці художньо-естетичного відділу нашого центру.Акція "Годівничка"

21 листопада 2013 року гурток "Юні друзі природи" розпочав операцію "Годівничка", провівши захід "Годівничка для зимуючих птахів". Керівник гуртків Оксана Нікіфорова ознайомила дітей з видовим різноманіттям зимуючих птахів нашої місцевості, ареалом по/Files/photogallery/870/годівничка.JPGширення, адже зима для птахів велике випробовування. Дехто відлітає в теплі та багаті на корм краї, а ті що залишаються зимувати, по-різному пристосовуються до зменшення, а то й до майже повного зникнення кормів, тож саме вони потребують найбільшої допомоги.

Справжнім подарунком для пернатих стане годівничка, адже підгодовування сприяє збереження чисельності видів і крім того дає можливість спостерігати за ними.
12 годівничок було надійно закріплені керівниками /Files/photogallery/870/годівничка (6).JPGгуртків до дерев на території еколого-натуралістичного відділу НЦДЮТ . Дітям наголосилося що не слід розміщувати годівниці на землі чи низько над нею, щоб не приваблювати котів. Головне пам'ятати що пташкам має бути зручно. Захід надав дітям корисні навички спостереження за об'єктами живої природи, учні поглибили знання з природничих дисциплін, оволоділи вмінням співпраці у малих групах. Тепер протягом зими гуртківці з вікна кабінету будуть з гордістю спостерігати за власними годівничками, які відвідують птахи.


Міські змагання з швидкісного радіо конструювання.

21.11.13 р. на базі технічного відділу НЦДЮТ були проведені міські змагання з швидкісного радіоконструювання. В змаганнях взяли учні шкіл міста:
Савік Едуард (ЗОШ№2, 8-Б кл.),
Татарчук Володимир (ЗОШ№7, 7-Бкл.),
Адамчук Олександр (ЗОШ№3, 7-В кл.),
Сологуб Олександр (ЗОШ№7, 5-Б кл.),
Мінчик Максим (ЗОШ№3, 7-В кл.),
Мінчик Роман (ЗОШ№3, 7-В кл.),
Кондрацький Арсен (НВК, 9-А кл.),
Щудро Едуард (ЗОШ№1,9-Б)
За підсумкам змагань, де враховувався час збирання радіосхеми та якість збирання (схема мала запрацювати), призові місця розподілились:

І місце – Савік Едуард,
ІІ місце - Мінчик Роман,
ІІІ місце – Татарчук Володимир.


/Files/photogallery/870/майстер клас для вчителів (2).JPG/Files/photogallery/870/майстер клас для вчителів.JPG
20 листопада був проведений семінар для вчителів початкових класів «Технологія виготовлення виробів з природних матеріалів». Майстер-клас за своїми напрямками роботи провели керівники гуртків технічного відділу НЦДЮТ: Золотухіна М.І., Кошла О,О,, Шахраюк Н.Г., Таранович В.С., Савчук Л.А.
Присутні вчителі отримали позитивний досвід котрий успішно використовуватимуть в своїй роботі.

20-го /Files/photogallery/870/тур.захист наук.робіт (2).JPGлистопада туристсько-краєзнавчий відділ НЦДЮТ провів конкурс-захист краєзнавчо-дослідницьких робіт/Files/photogallery/870/тур.захист наук.робіт (3).JPG за напрямками краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя батьківщина - Україна".
Переможцями визнано:
    експедиційний загін 9-Б класу ЗОШ №3 з напрямку
    "Козацькому роду нема переводу"
    учня 7-Б класу ЗОШ №7 Климчука Богдана з напрямку "Географія рідного краю"
    учнів гімназії 8-Б клас Цюпку Мар'яну, Калюхович Анну з напрямку "З попелу забуття"
    ученицю 10 класу ЗОШ №5 Зубаль Софію з напрямку "Із батьківської криниці"

«Бджолоїдка – птах року 2013»

Українське товариство охорони птахів спільно з Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді МОН та МС України оголосили птахом 2013 року – бджолоїдку, давши початок Всеукраїнської акції «Бджолоїдка – птах року 2013».
/Files/photogallery/870/P1020815.JPGГуртківці еколого-натуралістичного відділу Нововолинського ЦДЮТ долучилися до вище названої акції. Цій темі було присвячено заняття. Його мета сформувати поняття «птах року», ознайомити з Бджолоїдкою, її описом, середовищем існування та спосібом життя, продовжити формувати навики спостереження в природі, прививати любовь до тварин. /Files/photogallery/870/P1020816.JPGНа занятті юннати дізналися про вигляд бджолоїдки, ареал її існування, спосіб життя та розмноження. з захопленням розглядали ілюстрації птаха року, виконували навчальні завдання поставлені керівником гуртка. Заняття проводилося у мультимедійному супроводі. Старші учні розказали інформацію, яку самостійно шукали в бібліотеках, засобах масових інформацій та всесвітніх мережах. Успішно захистили свої роботи. Протягом акції гуртківці робили поробки та малювали малюнки присвячені цьому птаху. Всі роботи, а також розробка заняття були представлені на обласному рівні Всеукраїнської акції «Бджолоїдка – птах року 2013».


Мистецька година “Скрипка – королева інструментів”

19 листопада в приміщенні НЦДЮТ пройшла мистецька година “Скрипка – королева інструментів” яку підготували учні гуртка “Скрипалі” з /Files/photogallery/870/DSC02570.JPGкерівником Мельник Наталією Григорівною.Мета заходу: розширити мистецький світогляд учнів, допомогти ї/Files/photogallery/870/DSC02573.jpgм сформувати уявлення про скрипкове мистецтво, сприяти збагаченню емоційно-естетичного досвіду, формуванню культури почуттів, вихованню в учнів естетичного сприйняття дійсності та ставлення до мистецтва.
Мельник Н.Г. розповіла дітям про історію походження скрипки та її технічні можливості.
Гуртківець – початківець Михайло Сидорчук виконав твір Кухарука “Котик і мишка”. У виконанні Софії Медведь ми почули музику до чеського народного танцю “Ганнуся”. А Софія Недищук познайомила нас з твором В.А. Моцарта “Аллегрето”. Молодша група скрипалів виконала твір О.Щукіна “Полька- сонечко” та “Потяг” В.Введенського.
Всі присутні з захопленням слухали старовинну іспанську музику Джузепе Тартіні “Сарабанда”.


Міські змагання з трасових автомоделей.

19.11.13 р. в рамках тижня позашкілля присвяченого «Року дитячої творчості» в технічному відділіНЦДЮТ були проведені міські змагання з трасових автомоделей. Змагання проходили у двох класах автомоделей F-1 nf G-33. В класі автомоделей F-1 (формула ) переміг Усатов Святослав учень 6-А кл, ЗОШ№7. В класі автомоделей G-33 (євро спорт) переміг Борболь Олексій, учень 8-А кл., НВК.


Концерт зразкового духового оркестру НЦДЮТ “У світі маршів”

/Files/photogallery/870/IMG_1955.JPG18 листопада в приміщенні НЦДЮТ пройшов концерт зразкового духового оркестру НЦДЮТ. Оркестр об´єднує 30 дітей віком від 10 до 17 років, духовно близьких, для яких мистецтво є органічним проявом їхніх творчих здібностей. Це творчий колектив, у центрі інтересів якого є одна спільна для всіх потреба в реалізації свого творчого потенціалу.
Юним виконавцям притаманні злагоджене звучання, зріла технічна/Files/photogallery/870/IMG_1951.JPGвправність, добре володіння інструментами, вміння переконливо розкрити зміст виконуваних творів, зразкова сценічна культура. Гуртківці виконали такі твори: попурі на мелодії пісень з мультфільмів, святковий марш М. Безушкевича, “Їхав козак “ В. Сидоренко, “Джоні Діксі” Д. Причепи, попурі на теми італійських народних мелодій.
/Files/photogallery/870/IMG_1958.JPGУспіхові оркестру найбільшою мірою сприяють загальна зацікавленість, спільність мети педагогів, дітей та батьків, прагнення старшого покоління передати свої знання та вміння юним музикантам. Глибоко продумана, ретельно спланована різностороння діяльність духового оркестру – могутній засіб у досягненні складних завдань. Результативність його роботи характеризує усвідомленість і міцність знань оркестрантів, володіння практичними навичками та вміннями.

/Files/photogallery/870/картинг (5).JPGПід час Тижня дитячої творчості члени гуртків картингу та/Files/photogallery/870/картинг (6).JPG мото показали свою майстерність у показових виступах першості ЦДЮТ


Виставка – презентація дитячих робіт та майстер-клас “Виготовлення квітки в техніці канзаш”

18 листопада в приміщенні НЦДЮТ пройшла виставка-презентація дитячих робіт та майстер-клас “Виготовлення квітки в техніці канзаш” зразкового гуртка “Фітодизайн” Нововолинського центру дитячої та юнацької творчості ( керівник гуртка Войтюк В.П.)
/Files/photogallery/870/IMG_1964.JPGГурток “Фітодизайн” є носієм естетики і культури застосування квіткових рослин у побуті. Дитячі роботи представлені на виставці є свідченням того, що у вихованців прекрасно розвинуте образне мислення, просторова уява, почуття гармонії.
Виставкові експозиції були супроводжені прес-релізами, друкованими або усним коментарем, що сприяє поширенню художньо-естетичної інформації серед школярів, пробуджує інтерес до мистецтва.
Гуртківці вчаться розуміти мистецтво свого народу, бачити прекрасне, берегти і примножувати народні традиції. Багато робіт виконано в українському стилі.
Керівник гуртка Войтюк В.П. разом з гуртківцями провели майстер-клас “Виготовлення квітки з атласу в техніці канзаш”./Files/photogallery/870/IMG_1969.JPG
“Канзаш” – китайське мистецтво виготовлення квітів із атласної стрічки. Гуртківці-активісти заходу: Музичук Марія, Вовченюк Олександра, Войтович Юлія, Гресь Діана, Любежаніна Аліна, Власюк Оксана, Денисюк Марина, Омельчук Інна, Нестерук Яна, Бобик Вікторія.


18.11.2013 /Files/photogallery/870/Изображение 013.jpgроку відбулася виставка робіт декоративно-прикладного/Files/photogallery/870/Изображение 019.jpgмистецтва юннатів еколого-натуралістичного відділуНЦДЮТ в приміщенні ЗОШ № 8. Була представлена робота гуртків: «Художня обробка деревини»», «Плетіння з верби», «Виготовлення сувенірів», «Юні квітникарі», «Юні екологи», «Юні друзі природи», «Юні рослинники». Учні, педагоги та батьки із захопленням оглядали дитячі роботи.


Трудова акція «Посади дерево»

/Files/photogallery/857/посад.дерево (12).JPGВідповідно до плану заходів НЦДЮТ, присвячених Року дитячої творчості, гуртківці/Files/photogallery/857/посад.дерево (5).JPG та педагоги нашого центру дружньо взяли участь в трудовій акції «Посади дерево».
Любов Кравцова, Юрій Яворський, Мирослав Пик, Олександр Бродоса, Олена Демчук, активісти гурткового життя завзято посадили обабіч проспекту Степана Бандери 22 дерева (берізка, верба, калина).
На весні зеленій, проспекте!!!

Фото "трудового десанту" ТУТ...

Кiлькiсть переглядiв: 1474

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.