Повернутися до звичайного режиму
Підписатися на RSS

/Files/images/logotipi/НЦДЮТ заставка.jpg

Про охоплення дітей позашкільною освітою Нововолинської МТГ

Позашкільний навчальний заклад відіграє не менш важливу роль у формуванні та розвитку майбутньої особистості, ніж загальноосвітній. Нововолинський центр дитячої та юнацької творчості є для учнів тим місцем, де вони мають можливість реалізувати власні здібності й інтереси, набути корисних навичок, розкрити таланти і, найголовніше, замислитися над вибором майбутньої професії.

У Нововолинському центрі дитячої та юнацької творчості здобувають позашкільну освіту 1695 вихованців у 116 групах, які працюють, як на базі закладу, так і в закладах загальної середньої освіти Нововолинської МТГ.

Моніторинг охоплення вихованців гуртковою роботою по відділах у 2023-2024 н.р.

Назва відділу К-сть груп К-сть гуртківців
науково-технічний 31 470
туристсько-краєзнавчий 11 156
художньо-естетичний 35 492
еколого-натуралістичний 25 368
наукова філія МАН 14 209

Для більшого охоплення позашкільною освітою вихованців на бажання і потреби дітей, запити батьків у ліцеях громади працюють педагоги Центру.

Гурткова робота у ліцеях НМТГ

№ п/п 2021-2022 н.р. 2022-2023 н.р. 2023-2024 н.р.
1. «Декоративно-ужиткове мистецтво» (ліцей № 5) «Декоративно-ужиткове мистецтво» (ліцей № 5) «Художня вишивка», «Образотворче мистецтво» (ліцей № 6)
2. «Декоративно-ужиткове мистецтво» (ліцей № 6) «Виготовлення сувенірів» (ліцей № 6) «Культура мови та спілкування» (НННІЕМ)
3. «Художня вишивка» (ліцей № 6) «Художня вишивка» (ліцей № 6) «Юні туристи» (Ліцей № 6)
4. «Пішохідний туризм» (ліцей № 5) «Спортивні танці» (ліцей № 6) «Декоративно-образотворче мистецтво» (ліцей № 5)
5. «Спортивні танці» (ліцей № 6) «Бальні танці» (ліцей № 9) «Юні друзі природи» (ліцей № 9)
6. «Початкове технічне моделювання» (ліцей № 9) «Природа рідного краю» (Грибовицька гімназія) «Образотворче мистецтво» (Ліцей № 9)
7. «Виготовлення іграшок та сувенір» (Грибовицька гімназія) «Образотворче мистецтво» (Грядівський ліцей) Любителі декоративних та свійських тварин (ліцей № 9)
8. «Пішохідний туризм» (ліцей № 6) Основи екологічних знань (Ліцей № 9)
9. «Дитина і охорона довкілля» (ліцей № 2) «Природа рідного краю» (ліцей № 4, ліцей № 2)
10. «Рослини символи України» (ліцей № 4) «Юні друзі природи» (ліцей № 6, ліцей № 8)
11. «Юні друзі природи» (ліцей № 8) Юні квітникарі-аранжувальники (ліцей № 9, ліцей № 2)
12. «Природа рідного краю» (ліцей № 1) Юні рослинники (ліцей № 9)
13. «Англійська мова граючись» (ліцей № 2, ліцей № 4)
14. «Художня вишивка» (ліцей № 7)

Результативність навчально-виховного процесу.

Рівень педагогічної діяльності керівника гуртка визначається результативністю участі вихованців у конкурсах, фестивалях, виставках, змаганнях тощо.

За період з вересня по лютий 2023-2024 н.р. року, вихованці НЦДЮТ взяли участь:

у Міжнародних конкурсах та фестивалях, де вибороли 59нагород (1 ГРАН-ПРІ, 49 - І місце,7 - ІІ місце,2 – ІІІ місце).

у Всеукраїнських – вибороли 62 нагород (3- ГРАН -ПРІ, 25 - І місце,14 - ІІ місце,20 – ІІІ місце).

в обласних конкурсах та змаганнях – мали 42 перемоги (16 учасників – І місце, 11 - ІІ місце, 15 - ІІІ місце).

у міських конкурсах та змаганнях – здобули 25 перемог.

Центром було проведено 12 міських конкурсів та змагань.

Зарахування учнів до гуртків здійснюється за їх вподобаннями протягом навчального року, що дає можливість більш широко розкрити їх талант до того чи іншого виду діяльності, набуття навиків та вмінь, професійної орієнтації. Згідно проведеного анкетування у 2023 році та постійному моніторингу соціального запиту громади, наявності фахівців та відповідної матеріально-технічної бази у 2023-2024 н.р. були відкриті гуртки: «Англійська мова граючись», «Шашки», «Східні танці», «Бджільництво».

Активізувалася робота туристсько-краєзнавчого відділу Центру. За даний період для школярів громади і вихованців НЦДЮТ було організовано і проведено 4 туристсько-краєзнавчих масових заходів:

- змагання зі спортивного орієнтування «Золота осінь» - 165 учасників;

- першість Нововолинської МТГ зі спортивного орієнтування – 162 учасника;

- першість Нововолинської МТГ зі спортивного туризму – 160 учасників;

- міський огляд матеріалів експедицій «Моя Батьківщина – Україна», 2 роботи з яких стали призерами обласного етапу.

Підготовлено спортивні карти ур. Новосілки, створено карту міського парку відпочинку для проведення змагань шкільної ліги «Пліч-о-пліч», оновлено матеріальне забезпечення картографічної лабораторії, проведено керівниками гуртків 16 навчальних походів та екскурсій.

Методистом Мирославом Пиком видана книга «Волинський край», у монографії розглянуто питання історичного розвитку, особливості географічного положення і дослідження природи Волині.

Наукова-дослідницька робота МАН у 2023-2024 навчальному році.

За рахунок бюджетних коштів на організацію наукової, дослідницько-експериментальної, пошукової роботи було надано 20 годин, що сприяло розвитку інтелектуально обдарованих дітей громади. Так, у 2023-2024 навчальному році у науковому товаристві «Оріон» функціонує 14 міжшкільних гуртків, у яких займається 209 вихованців.

В грудні 2023 року проведо І (міський) етап Всеукраїнському конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНу на який було подано 12 наукових робіт. За результатами ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту мали 5 призових місць.

Троє вихованців НЦДЮТ пройшли у фінал найбільшого конкурсу проєктів екологічного спрямування і отримали екоперепустку в категорії «Музика», «Мистецтво» GENIUS Olympiad (Олімпіада Геніїв). У національному відборі маємо 1 срібло та 1 бронзу.

Моніторинг роботи наукового товариства «Оріон»

Юні дослідники громади активно долучилися до діючого меморіально дослідницько-пошукового проєкту «Небесний легіон Волині», щоб увіковічнити пам'ять загиблих Воїнів та створення бази даних. Відбулася презентація сайту «Небесний легіон Волині», де взяли участь 30 дітей Нововолинської МТГ.

Адміністрація Центру у своїй діяльності приділяє значну увагу співпраці з іншими закладами позашкільної освіти, що дає змогу покращити організацію навчально-виховного процесу, залучати більшу кількість вихованців у конкурсах, змаганнях, масових заходах, розвивати їх здібності та інтереси. Плідна співпраця, обмін досвідом між закладами сприяє розширенню мережі гуртків, підвищенню іміджу установи серед мешканців громади.

Співпраця з сусідніми громадами в наданні позашкільної освіти

№ п/п Назва організації Захід Дата
1. Львівський державний палац естетичного виховання учнівської молоді «Українська коляда» січень 2023
2. Хмельницький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді «Пісня над Бугом» - фестиваль мистецтв березень 2023
3. Львівський державний палац естетичного виховання учнівської молоді «Зірковий парад 2023» 20.05.2023
4. Волинський національний університет ім. Л. Українки Фестиваль «Співоче поле» 01.06.2023
5. Львівський державний палац естетичного виховання учнівської молоді Міжнародний вокальний конкурс «Чарівне натхнення» вересень 2023
6. Будинок дитячої та юнацької творчості м. Червоноград (Львівська обл.) Дитячий шаховий турнір серед 4-розрядників 28.10.2023
7. Заклад позашкільної освіти «Міський Палац дитячої та юнацької творчості» Запорізької міської ради Всеукраїнський фестиваль – майстерня авторської (бардівської) пісні «Сонячний зайчик» (дистанційний формат) 21.10.2023-22.10.2023
8. Будинок дитячої та юнацької творчості м. Соснівка (Львівська обл.) Обласний шаховий фестиваль «Різдвяні зустрічі» 30.12.2023
9. Львівський державний палац естетичного виховання учнівської молоді Всеукраїнський фестиваль творчості «New year Festival» 29.12.2023
10. Волинська обласна МАН Проєкт екологічного спрямування «GENIUS Olympiad (Олімпіада Геніїв)» грудень - лютий
11. Горохівська центральна міська бібліотека Шаховий турнір 04.02.2024
12. Львівський державний палац естетичного виховання учнівської молоді Всеукраїнський фестиваль мистецтва «З Україною в серці» 23-24.03.2024
13. Центр культурних та освітніх програм м. Київ Міжнародний конкурс талантів «Євро Весна» 25.03.2024
14. Луцький педагогічний коледж Обласний конкурс «Молоді таланти Волині» 25.04.2024
15. Центр культурних та освітніх програм м. Київ Всеукраїнський конкурс мистецтв «Великоднє диво» 27.04.2024
16. Нововолинський навчально-науковий інститут економіки та менеджменту Презентація книги «У світі символів і знаків» 14.05.2024

Яскраві події позашкілля

Шахи – це не лише розвиток логіки. Ця захоплююча гра розвиває пам’ять, увагу, мислення, формує силу волі, витримку… Саме за таким принципом працює Міжнародний гросмейстер, керівник гуртка «Шахи» - Савчак О.І. Три групи дітей, у кількості 45 хлопчиків та дівчаток, мають можливість підвищувати свою майстерність у різного роду турнірах та змаганнях на базі Центру та за межами громади. Так, у:

жовтні - шаховий турнір «Червоноград. ЗУНР – 105 р.» - I, II, III місця;

листопаді - відкритий чемпіонат із шахів, м. Червоноград – IV місце;

грудні 2023 – відкритий шаховий фестиваль «Різдвяні зустрічі» - I, III місця;

січні 2024 – турнір зі швидких шахів до Дня Соборності України; відкритий шаховий турнір, с. Павлівка - I місце; шаховий турнір серед гуртківців-початківців;

лютому 2024 – відкриті змагання з шахів, м. Горохів - II, III місця.

Україна колядує

Справжнє передноворічне диво колективу, яким керує Наталія Сидоренко: 15 перших місць на Всеукраїнському фестивалі «New year festival» у Львові! Зразковий вокальний ансамбль «Паросток» - два І місця, молодша група Зразкового вокального ансамблю «Паросток» - два І місця. Наші неповторні солісти: Злата Фіц (дебют) - І місце, Мілана Терещук (дебют) - І місце, Марта Сигейда - І місце, Вероніка Сех - І місце, Павло Чижик - І місце, Олександр Тишко - І місце, Зоряна Кошелевич - І місце, Ірина Демчук - І місце, Софія Синельник - І місце, Сергій Сидоренко - І місце, Юліана Сімонова - І місце. У цьому зорепаді нагород є перше місце артистки, вихованки Центру Віталіни Спічак, викладач Світлана Бортнічук. Вітаємо наших талановитих зірочок із перемогою!

«Зоряне екологічне сяйво».

26 січня в м. Луцьку відбулася обласна церемонія нагородження переможців обласних, всеукраїнських конкурсів та міжнародних екологічних проєктів «Зоряне екологічне сяйво». Колектив Центру отримав Похвальний лист МОН України (наказ № 1 від 03.01.2024 року) за активну роботу з охорони навколишнього природного середовища та зайняті призові місця в конкурсах екологічного спрямування. Так, за перше півріччя юні екологи брали участь у 20 конкурсах: 2 - I місць; 7 - II місць; 7 – III місць.

За проведену змістовну дослідницьку роботу на навчально-дослідній земельний ділянці (НДЗД) еколого-натуралістичного відділу, з метою вивчення агротехніки вирощування сільськогосподарських культур, нагороджено призерів дипломом II ступеня Всеукраїнського конкурсу МОН навчально-дослідних земельних ділянок (керівники Свистунова Є.М., Височанська Л.О.) (наказ № 5 від 16.01.2024 року).

Всеукраїнський фестиваль вшанування воїнів України

«Розстріляна молодість».

Українським державним центром позашкільної освіти МОНУ кілька років поспіль проводився цей фестиваль, вихованці НЦДЮТ є переможцями даного конкурсу. У цьому році знову ми у лідерах – 11 призових місць: 5 – I місць, 4 - II місць, 2 – III місць.

Про участь у проєктних програмах

№ з/п Проєкт на програму Назва заявки Статус заявки Донор, фонд Подавач Сума залучених коштів Статус проєкту
1 https://mhpgromadi.org.ua/grant/chas-diiaty-ukraino/chas-diiaty-ukraino-2/ «Комп’ютерна колекція: графічна віртуозність» (2024 р.) Прийнято БО «МХП-Громаді» НЦДЮТ dut- center@nv-osvita.gov.ua 150000.00 Чекаємо результат
2 https://www.facebook. co/watch/?v=188285937 8765069 «Назад у майбутнє моя школа у 2033 році» (2023р.) Прийнято egap.in.ua НЦДЮТ dut-center@nv-osvita.gov.ua Гранд на Облаштування STEM- лабораторії Завершено, не перемогли
3 https://re-win.ch/ Заміна вікон в НЦДЮТ смт. Благодатне як засіб досягнення енергоощадності (2023р.) Прийнято БО «МХП-Громаді» НЦДЮТ dut-center@nv-osvita.gov.ua 98600 Завершено, не перемогли

Покращення матеріально-технічної бази

Назва позиції Вартість (грн.)
Бетонний паркан 69 985
Ноутбук із чохлом 18 500
Кабель до пульта на озвучення 7 200
Рингви (придбання та встановлення) – 41 м.п. 53 600
Придбання барабанної установки 20 000
Поточний ремонт коридору II поверху 60 000
Шахові годинники 12 000
Туристичне спорядження 9 984
Всього 251 269

Приорітетні напрямки роботи на 2023-2024 н.р.

1. Розширення мережі гуртків відповідно до запиту учнівської молоді територіальної громади.

2. Зміцнення матеріально-технічної бази Центру.

3. Співпраця з закладами позашкільної освіти, громадськими організаціями та науковими установами

4. Покращення безбар’єрного доступу до Центру для дітей з особливими освітніми потребами.

5. Пошук та залучення педагогічних працівників та фахівців відповідних профілів до освітнього процесу.

Про охоплення дітей позашкільною освітою Нововолинської МТГ

Позашкільний навчальний заклад відіграє не менш важливу роль у формуванні та розвитку майбутньої особистості, ніж загальноосвітній. Нововолинський центр дитячої та юнацької творчості є для учнів тим місцем, де вони мають можливість реалізувати власні здібності й інтереси, набути корисних навичок, розкрити таланти і, найголовніше, замислитися над вибором майбутньої професії.

У Нововолинському центрі дитячої та юнацької творчості здобувають позашкільну освіту 1695 вихованців у 116 групах, які працюють, як на базі закладу, так і в закладах загальної середньої освіти Нововолинської МТГ.

Моніторинг охоплення вихованців гуртковою роботою по відділах у 2023-2024 н.р.

Назва відділу К-сть груп К-сть гуртківців
науково-технічний 31 470
туристсько-краєзнавчий 11 156
художньо-естетичний 35 492
еколого-натуралістичний 25 368
наукова філія МАН 14 209

Для більшого охоплення позашкільною освітою вихованців на бажання і потреби дітей, запити батьків у ліцеях громади працюють педагоги Центру.

Гурткова робота у ліцеях НМТГ

№ п/п 2021-2022 н.р. 2022-2023 н.р. 2023-2024 н.р.
1. «Декоративно-ужиткове мистецтво» (ліцей № 5) «Декоративно-ужиткове мистецтво» (ліцей № 5) «Художня вишивка», «Образотворче мистецтво» (ліцей № 6)
2. «Декоративно-ужиткове мистецтво» (ліцей № 6) «Виготовлення сувенірів» (ліцей № 6) «Культура мови та спілкування» (НННІЕМ)
3. «Художня вишивка» (ліцей № 6) «Художня вишивка» (ліцей № 6) «Юні туристи» (Ліцей № 6)
4. «Пішохідний туризм» (ліцей № 5) «Спортивні танці» (ліцей № 6) «Декоративно-образотворче мистецтво» (ліцей № 5)
5. «Спортивні танці» (ліцей № 6) «Бальні танці» (ліцей № 9) «Юні друзі природи» (ліцей № 9)
6. «Початкове технічне моделювання» (ліцей № 9) «Природа рідного краю» (Грибовицька гімназія) «Образотворче мистецтво» (Ліцей № 9)
7. «Виготовлення іграшок та сувенір» (Грибовицька гімназія) «Образотворче мистецтво» (Грядівський ліцей) Любителі декоративних та свійських тварин (ліцей № 9)
8. «Пішохідний туризм» (ліцей № 6) Основи екологічних знань (Ліцей № 9)
9. «Дитина і охорона довкілля» (ліцей № 2) «Природа рідного краю» (ліцей № 4, ліцей № 2)
10. «Рослини символи України» (ліцей № 4) «Юні друзі природи» (ліцей № 6, ліцей № 8)
11. «Юні друзі природи» (ліцей № 8) Юні квітникарі-аранжувальники (ліцей № 9, ліцей № 2)
12. «Природа рідного краю» (ліцей № 1) Юні рослинники (ліцей № 9)
13. «Англійська мова граючись» (ліцей № 2, ліцей № 4)
14. «Художня вишивка» (ліцей № 7)

Результативність навчально-виховного процесу.

Рівень педагогічної діяльності керівника гуртка визначається результативністю участі вихованців у конкурсах, фестивалях, виставках, змаганнях тощо.

За період з вересня по лютий 2023-2024 н.р. року, вихованці НЦДЮТ взяли участь:

у Міжнародних конкурсах та фестивалях, де вибороли 59нагород (1 ГРАН-ПРІ, 49 - І місце,7 - ІІ місце,2 – ІІІ місце).

у Всеукраїнських – вибороли 62 нагород (3- ГРАН -ПРІ, 25 - І місце,14 - ІІ місце,20 – ІІІ місце).

в обласних конкурсах та змаганнях – мали 42 перемоги (16 учасників – І місце, 11 - ІІ місце, 15 - ІІІ місце).

у міських конкурсах та змаганнях – здобули 25 перемог.

Центром було проведено 12 міських конкурсів та змагань.

Зарахування учнів до гуртків здійснюється за їх вподобаннями протягом навчального року, що дає можливість більш широко розкрити їх талант до того чи іншого виду діяльності, набуття навиків та вмінь, професійної орієнтації. Згідно проведеного анкетування у 2023 році та постійному моніторингу соціального запиту громади, наявності фахівців та відповідної матеріально-технічної бази у 2023-2024 н.р. були відкриті гуртки: «Англійська мова граючись», «Шашки», «Східні танці», «Бджільництво».

Активізувалася робота туристсько-краєзнавчого відділу Центру. За даний період для школярів громади і вихованців НЦДЮТ було організовано і проведено 4 туристсько-краєзнавчих масових заходів:

- змагання зі спортивного орієнтування «Золота осінь» - 165 учасників;

- першість Нововолинської МТГ зі спортивного орієнтування – 162 учасника;

- першість Нововолинської МТГ зі спортивного туризму – 160 учасників;

- міський огляд матеріалів експедицій «Моя Батьківщина – Україна», 2 роботи з яких стали призерами обласного етапу.

Підготовлено спортивні карти ур. Новосілки, створено карту міського парку відпочинку для проведення змагань шкільної ліги «Пліч-о-пліч», оновлено матеріальне забезпечення картографічної лабораторії, проведено керівниками гуртків 16 навчальних походів та екскурсій.

Методистом Мирославом Пиком видана книга «Волинський край», у монографії розглянуто питання історичного розвитку, особливості географічного положення і дослідження природи Волині.

Наукова-дослідницька робота МАН у 2023-2024 навчальному році.

За рахунок бюджетних коштів на організацію наукової, дослідницько-експериментальної, пошукової роботи було надано 20 годин, що сприяло розвитку інтелектуально обдарованих дітей громади. Так, у 2023-2024 навчальному році у науковому товаристві «Оріон» функціонує 14 міжшкільних гуртків, у яких займається 209 вихованців.

В грудні 2023 року проведо І (міський) етап Всеукраїнському конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНу на який було подано 12 наукових робіт. За результатами ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту мали 5 призових місць.

Троє вихованців НЦДЮТ пройшли у фінал найбільшого конкурсу проєктів екологічного спрямування і отримали екоперепустку в категорії «Музика», «Мистецтво» GENIUS Olympiad (Олімпіада Геніїв). У національному відборі маємо 1 срібло та 1 бронзу.

Моніторинг роботи наукового товариства «Оріон»

Юні дослідники громади активно долучилися до діючого меморіально дослідницько-пошукового проєкту «Небесний легіон Волині», щоб увіковічнити пам'ять загиблих Воїнів та створення бази даних. Відбулася презентація сайту «Небесний легіон Волині», де взяли участь 30 дітей Нововолинської МТГ.

Адміністрація Центру у своїй діяльності приділяє значну увагу співпраці з іншими закладами позашкільної освіти, що дає змогу покращити організацію навчально-виховного процесу, залучати більшу кількість вихованців у конкурсах, змаганнях, масових заходах, розвивати їх здібності та інтереси. Плідна співпраця, обмін досвідом між закладами сприяє розширенню мережі гуртків, підвищенню іміджу установи серед мешканців громади.

Співпраця з сусідніми громадами в наданні позашкільної освіти

№ п/п Назва організації Захід Дата
1. Львівський державний палац естетичного виховання учнівської молоді «Українська коляда» січень 2023
2. Хмельницький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді «Пісня над Бугом» - фестиваль мистецтв березень 2023
3. Львівський державний палац естетичного виховання учнівської молоді «Зірковий парад 2023» 20.05.2023
4. Волинський національний університет ім. Л. Українки Фестиваль «Співоче поле» 01.06.2023
5. Львівський державний палац естетичного виховання учнівської молоді Міжнародний вокальний конкурс «Чарівне натхнення» вересень 2023
6. Будинок дитячої та юнацької творчості м. Червоноград (Львівська обл.) Дитячий шаховий турнір серед 4-розрядників 28.10.2023
7. Заклад позашкільної освіти «Міський Палац дитячої та юнацької творчості» Запорізької міської ради Всеукраїнський фестиваль – майстерня авторської (бардівської) пісні «Сонячний зайчик» (дистанційний формат) 21.10.2023-22.10.2023
8. Будинок дитячої та юнацької творчості м. Соснівка (Львівська обл.) Обласний шаховий фестиваль «Різдвяні зустрічі» 30.12.2023
9. Львівський державний палац естетичного виховання учнівської молоді Всеукраїнський фестиваль творчості «New year Festival» 29.12.2023
10. Волинська обласна МАН Проєкт екологічного спрямування «GENIUS Olympiad (Олімпіада Геніїв)» грудень - лютий
11. Горохівська центральна міська бібліотека Шаховий турнір 04.02.2024
12. Львівський державний палац естетичного виховання учнівської молоді Всеукраїнський фестиваль мистецтва «З Україною в серці» 23-24.03.2024
13. Центр культурних та освітніх програм м. Київ Міжнародний конкурс талантів «Євро Весна» 25.03.2024
14. Луцький педагогічний коледж Обласний конкурс «Молоді таланти Волині» 25.04.2024
15. Центр культурних та освітніх програм м. Київ Всеукраїнський конкурс мистецтв «Великоднє диво» 27.04.2024
16. Нововолинський навчально-науковий інститут економіки та менеджменту Презентація книги «У світі символів і знаків» 14.05.2024

Яскраві події позашкілля

Шахи – це не лише розвиток логіки. Ця захоплююча гра розвиває пам’ять, увагу, мислення, формує силу волі, витримку… Саме за таким принципом працює Міжнародний гросмейстер, керівник гуртка «Шахи» - Савчак О.І. Три групи дітей, у кількості 45 хлопчиків та дівчаток, мають можливість підвищувати свою майстерність у різного роду турнірах та змаганнях на базі Центру та за межами громади. Так, у:

жовтні - шаховий турнір «Червоноград. ЗУНР – 105 р.» - I, II, III місця;

листопаді - відкритий чемпіонат із шахів, м. Червоноград – IV місце;

грудні 2023 – відкритий шаховий фестиваль «Різдвяні зустрічі» - I, III місця;

січні 2024 – турнір зі швидких шахів до Дня Соборності України; відкритий шаховий турнір, с. Павлівка - I місце; шаховий турнір серед гуртківців-початківців;

лютому 2024 – відкриті змагання з шахів, м. Горохів - II, III місця.

Україна колядує

Справжнє передноворічне диво колективу, яким керує Наталія Сидоренко: 15 перших місць на Всеукраїнському фестивалі «New year festival» у Львові! Зразковий вокальний ансамбль «Паросток» - два І місця, молодша група Зразкового вокального ансамблю «Паросток» - два І місця. Наші неповторні солісти: Злата Фіц (дебют) - І місце, Мілана Терещук (дебют) - І місце, Марта Сигейда - І місце, Вероніка Сех - І місце, Павло Чижик - І місце, Олександр Тишко - І місце, Зоряна Кошелевич - І місце, Ірина Демчук - І місце, Софія Синельник - І місце, Сергій Сидоренко - І місце, Юліана Сімонова - І місце. У цьому зорепаді нагород є перше місце артистки, вихованки Центру Віталіни Спічак, викладач Світлана Бортнічук. Вітаємо наших талановитих зірочок із перемогою!

«Зоряне екологічне сяйво».

26 січня в м. Луцьку відбулася обласна церемонія нагородження переможців обласних, всеукраїнських конкурсів та міжнародних екологічних проєктів «Зоряне екологічне сяйво». Колектив Центру отримав Похвальний лист МОН України (наказ № 1 від 03.01.2024 року) за активну роботу з охорони навколишнього природного середовища та зайняті призові місця в конкурсах екологічного спрямування. Так, за перше півріччя юні екологи брали участь у 20 конкурсах: 2 - I місць; 7 - II місць; 7 – III місць.

За проведену змістовну дослідницьку роботу на навчально-дослідній земельний ділянці (НДЗД) еколого-натуралістичного відділу, з метою вивчення агротехніки вирощування сільськогосподарських культур, нагороджено призерів дипломом II ступеня Всеукраїнського конкурсу МОН навчально-дослідних земельних ділянок (керівники Свистунова Є.М., Височанська Л.О.) (наказ № 5 від 16.01.2024 року).

Всеукраїнський фестиваль вшанування воїнів України

«Розстріляна молодість».

Українським державним центром позашкільної освіти МОНУ кілька років поспіль проводився цей фестиваль, вихованці НЦДЮТ є переможцями даного конкурсу. У цьому році знову ми у лідерах – 11 призових місць: 5 – I місць, 4 - II місць, 2 – III місць.

Про участь у проєктних програмах

№ з/п Проєкт на програму Назва заявки Статус заявки Донор, фонд Подавач Сума залучених коштів Статус проєкту
1 https://mhpgromadi.org.ua/grant/chas-diiaty-ukraino/chas-diiaty-ukraino-2/ «Комп’ютерна колекція: графічна віртуозність» (2024 р.) Прийнято БО «МХП-Громаді» НЦДЮТ dut- center@nv-osvita.gov.ua 150000.00 Чекаємо результат
2 https://www.facebook. co/watch/?v=188285937 8765069 «Назад у майбутнє моя школа у 2033 році» (2023р.) Прийнято egap.in.ua НЦДЮТ dut-center@nv-osvita.gov.ua Гранд на Облаштування STEM- лабораторії Завершено, не перемогли
3 https://re-win.ch/ Заміна вікон в НЦДЮТ смт. Благодатне як засіб досягнення енергоощадності (2023р.) Прийнято БО «МХП-Громаді» НЦДЮТ dut-center@nv-osvita.gov.ua 98600 Завершено, не перемогли

Покращення матеріально-технічної бази

Назва позиції Вартість (грн.)
Бетонний паркан 69 985
Ноутбук із чохлом 18 500
Кабель до пульта на озвучення 7 200
Рингви (придбання та встановлення) – 41 м.п. 53 600
Придбання барабанної установки 20 000
Поточний ремонт коридору II поверху 60 000
Шахові годинники 12 000
Туристичне спорядження 9 984
Всього 251 269

Приорітетні напрямки роботи на 2023-2024 н.р.

1. Розширення мережі гуртків відповідно до запиту учнівської молоді територіальної громади.

2. Зміцнення матеріально-технічної бази Центру.

3. Співпраця з закладами позашкільної освіти, громадськими організаціями та науковими установами

4. Покращення безбар’єрного доступу до Центру для дітей з особливими освітніми потребами.

5. Пошук та залучення педагогічних працівників та фахівців відповідних профілів до освітнього процесу.

Аналіз діяльності НЦДЮТ за 2023 рік

У Нововолинському центрі дитячої та юнацької творчості займаються у гуртках 1662 вихованці. 112 груп-гуртків працювали як на базі закладу, так і на базі навчальних закладів міста та селища Благодатне.

Моніторинг охоплення вихованців гуртковою роботою по відділах у 2023-2024 н.р.

Назва відділу К-сть груп К-сть гуртківців
науково-технічний 29 445
туристсько-краєзнавчий 11 161
художньо-естетичний 35 500
еколого-натуралістичний 23 347
наукова філія МАН 14 209

Відповідно до запиту батьків та дітей розширили роботу гуртка «Шахи» (три групи), відкрили нові гуртки – «Шашки», «Англійська мова для початківців», «Сучасні танці».

Гурткова робота у ліцеях НМТГ

№ п/п 2021-2022 н.р. 2022-2023 н.р. 2023-2024 н.р.
1. «Декоративно-ужиткове мистецтво» (ліцей № 5) «Декоративно-ужиткове мистецтво» (ліцей № 5) «Художня вишивка» (ліцей № 6)
2. «Декоративно-ужиткове мистецтво» (ліцей № 6) «Виготовлення сувенірів» (ліцей № 6) «Культура мови та спілкування» (НННІЕМ)
3. «Художня вишивка» (ліцей № 6) «Художня вишивка» (ліцей № 6) «Юні туристи» (Ліцей № 6)
4. «Пішохідний туризм» (ліцей № 5) «Спортивні танці» (ліцей № 6) «Декоративно-образотворче мистецтво» (ліцей № 5)
5. «Спортивні танці» (ліцей № 6) «Бальні танці» (ліцей № 9) Юні друзі природи» (ліцей № 9, № 6, № 8)
6. «Початкове технічне моделювання»(ліцей № 9) «Природа рідного краю» (Грибовицька гімназія) «Образотворче мистецтво» (Ліцей № 9)
7. «Виготовлення іграшок та сувенірів» (Грибовицька гімназія) «Образотворче мистецтво» (Грядівський ліцей) Любителі декоративних та свійських тварин (ліцей № 9)
8. «Пішохідний туризм» (ліцей № 6) Основи екологічних знань (Ліцей № 9)
9. «Дитина і охорона довкілля» (ліцей № 2) «Природа рідного краю» (ліцей № 4, ліцей № 2)
10. «Рослини символи України» (ліцей № 4) Юні квітникарі-аранжувальники (ліцей № 9, ліцей № 2)
11. «Юні друзі природи» (ліцей № 8) Юні рослинники (ліцей № 9)
12. «Природа рідного краю» (ліцей №1) «Англійська мова для початківців» (ліцей № 2, ліцей № 4)

Заслужені колективи художньо-естетичного відділу

В художньо-естетичному відділі є 5 колективів, яким присвоєно почесне звання «Зразковий художній колектив»: драматичний колектив «Пролісок», «Духовий оркестр», вокальний ансамбль «Паросток», ансамбль бандуристів «Горлиця», ансамбль скрипалів.

Гордість нашого закладу 3 народні колективи: ансамбль народного танцю «Щасливе дитинство», гурток «Фітодизайну», вокально-естрадного співу.

Досягнення вихованців НЦДЮТ у міських, обласних,

Всеукраїнських та міжнародних заходах

у 14 Міжнародних конкурсах та фестивалях (150 вихованці), де вибороли 41 нагороду (1 Гран-прі, 19 - І місце,15 - ІІ місце,6 – ІІІ місце).

у 22 Всеукраїнських (590 вихованці) – де вибороли 62 нагороди (30 - І місце,15 - ІІ місце,17 – ІІІ місце).

№ п/п Назви Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів Результативність
1. Міжнародний конкурс «Zimni pohadka», м. Прага Лауреат ІІ ступеня
2. Міжнародний фестиваль конкурс «Українська коляда» -2023 м. Лввів Лауреат І премії -6 Лауреат ІІ премії -3 Лауреат ІІІ премії -2
3. Міжнародний хореографічний конкурс «Я маю талант» 3-й сезон ГРАН -ПРІ
4. Всеукраїнський літературно-музичний фестиваль вшанування воїнів України «Розстріляна молодість» - до Дня Героїв Небесної Сотні І місце- 1 ІІ місце -5 ІІІ місце -3
5. Всеукраїнський етап конкурсу «Український сувенір» І місце -1
6. Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму ІІІ місце -1
7. Всеукраїнський мистецький конкурс «Жінок оспівую красу» Лауреат ІІ премії
8. Канадсько-український фестиваль дитячої та юнацької творчості Торонто 2023 Лауреат І ступеня
9. Всеукраїнський дитячо-юнацький фестиваль-конкурс мистецтв «Пісня над Бугом» І місце -2, ІІ місце -2 ІІІ місце - 3
10. Всеукраїнський відкритий фестиваль дитячої та юнацької творчості- до Всесвітнього дня Землі І місце – 4, ІІІ місце - 1
11. Міжнародний двотуровий фестиваль Лауреат І ступеня
12. Міжнародний двотуровий фестиваль «Заради миру і добра», м. Київ Лауреат І премії - 4 Лауреат ІІ премії - 2
13. Канадсько-український фестиваль дитячої та юнацької творчості. Торонто 2023 Диплом
14. Міжнародний двотуровий багатожанровий фестиваль «Мрії творчості» Лауреат І премії -1 Лауреат ІІ премії -1
15. Всеукраїнський літературно дитячо-юнацький фестиваль-конкурс «Слово Нації» І місце – 1, ІІ місце -3 ІІІ місце -1
16. Всеукраїнський мистецький конкурс «Творчі діаманти України» Лауреат І премії,
17. Всеукраїнський мистецький конкурс «VICTORY» ГРАН -ПРІ
18. ХІІ регіональний фестиваль конкурс вокального мистецтва «Дунайські зірочки 2023» Лауреат І ступеня,
19. Міжнародний фестиваль-конкурс «Зірковий парад» Лауреат І премії -2 Лауреат ІІ премії -6 Лауреат ІІІ премії -4
20. Всеукраїнський мистецький фестиваль незламності та нескореності «Живи, Херсон. Живи». Гран -Прі
21. Всеукраїнський природоохоронний конкурс «Годівничка» І місце
22. Всеукраїнська виставка-конкурс науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість — тобі, Україно!» ІІІ місце
23. Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Зоологічна галерея» ІІ місце -1, ІІІ місце -3
24. Міжнародний конкурс мистецтв «Файно Світ Фест» Лауреат І ступеня
25. Всеукраїнська виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» І місце
26. Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» ІІ місце -1 ІІІ місце -1
27. Всеукраїнський фестивал-майстерні авторської пісні «Сонячий зайчик» Призер
28. Міжнародний конкурс мистецтв «Файно Світ Фест» Лауреат І ступеня
29. Всеукраїнський творчий конкурс «До 32-ї річниці Незалежності України» ІІ місце ІІІ місце
30. Всеукраїнський фестиваль «Планета натхнення» Лауреат І ступеня-11 Лауреат ІІ ступеня -1 Лауреат ІІІ ступеня -1
31. Міжнародний багатожанровий двотуровий фестиваль-конкурс мистецтв «Чарівне натхнення» Диплом І Премії -6 Диплом ІІ Премії-1
32. Міжнародний багатожанровий конкурс «Італійська Симфонія» І Місце
33. Всеукраїнський двотуровий конкурс мистецтв «АРТ символ» ІІІ місце
34. Всеукраїнський дистанційний конкурс Арт-Траплін Лауреат І ступеня -4 Лауреат ІІ ступеня -2
35. Міжнародний двотуровий конкурс мистецтв «Миколайські зірки» Україна - Чехія. Лауреат ІІ ступеня
36. Всеукраїнський творчий інклюзивний фестиваль «Натхнення без кордонів» І місце-1, ІІ місце -1

у 41 обласних конкурсах та змаганнях (614 вихованці) – де мали 42 перемоги (17 учасників – І місць, 14 - ІІ місць, 11 - ІІІ місць).

Центром було проведено 65 внутрішніх та 39 міських заходів, де було задіяно більше 5000 вихованців.

ВНУТРІШНІ ЗАХОДИ НЦДЮТ

№ п/п Назви Кількість гуртківців
1. Концерт для батьків «Різдвяні дзвіночки» 78
2. Вечір пам’яті до Дня Героїв Небесної Сотні «Янголи України» 39
4. Свято до Дня Матері 117
5. Звітний концерт зразкового вокального ансамблю «Паросток» 42
6. Родинне свято з піаністами 30
7. Майстер-клас до Всесвітнього дня орігамі 27
8. Акції «Галерея кімнатних рослин», «Посади дерево», «Годівничка» 70
9. Акція «Фізичному насиллю – НІ!» 45
10. Конкурс «В’язка туристичних вузлів» 36
10. Патріотична акція «Подаруй оберіг солдату» 39
11. Активне та розважальне дозвілля для школярів Нововолинських ліцеїв 430
12. Навчальний похід у табір «Прикордонник» 90
13. «День відкритих дверей» 120
14. Змагання зі спортивного орієнтування «Стежками золотої осені» 165
15. Художньо-патріотичний майстер-клас «З Україною у серці» 57
16. Турнір із швидких шашок 78
17. Тиждень безпеки дорожнього руху 271
18. Творчий майстер-клас «Казковий птах» 32
19. Тиждень безпеки життєдіяльності 249
20. Відкриття «Світлиці Святого Миколая» 147
21. Свято Святого Миколая в еколого-натуралістичному відділі НЦДЮТ 73
22. Мистецька програма «Сила роду» 148
23. «Чарівна мелодія скрипки» - родинне свято 25

Всього залучено – 2408 вихованців НЦДЮТ

Інформація про роботу МАН 2023 році.

За рахунок бюджетних коштів на базі НЦДЮТ функціонує Нововолинське міське учнівське товариство «Оріон», у якому займається 210 вихованців із 14 міжшкільних гуртків. Центр організовує проведення І (міського) етапу конкурсу. На перший етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН у 2022-2023 н. р. було представлено 16 робіт із 12 наукових секцій. За результатами ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту мали 8 призових місць.

Продовжилася реалізація обласної учнівської науково-практичної конференції «Волинь у дослідженнях юних науковців» (6 учасників); обласний заочний конкурс «Юні літератори Волині» (16 учасників). 07 грудня 2023р. у ВОМАН відбулося презентація сайту меморіального дослідницького проєкту «Небесний легіон Волині», де юні дослідники громади активно долучилися, щоб увіковічнити пам'ять загиблих Воїнів Нововолинської МТГ (40 учасників).

РОБОТА З ГРОМАДСЬКІСТЮ

№ п/п Назви Кількість гуртківців
1. Різдвяна патріотична програма для ВПО 46
2. Всесвітній день поезії у ліцеї №1 21
3. Захід «У єдності наша сила» спільно з ініціативою «Компас» 115
4. Святковий концерт до Дня Матері у смт. Благодатне 9
5. Благодійний концерт Міського ПК з нагоди Дня вишиванки та Дня Європи 38
6. Міський Бал Олімпійців 98
7. Участь в обласному святі «Україна – це ми!» 39
8. Благодійний захід до Дня захисту дітей 45
9. Свято вручення медалей випускникам 2023-го року 70
10. Концерт Міського ПК до Дня Конституції України 44
10. Благодійний ярмарок-майтер-клас з нагоди Дня пам’яті захисників України 39
11. Міський захід до Дня працівників освіти 93
12. Участь у концертній програмі з нагоди Дня захисників та захисниць України у смт. Благодатне 9
13. День людей похилого віку у приміщенні церкви Св. Трійці 15
14. Міський захід до Дня працівників соціальних служб 65
15. День Св. Миколая від БФ «Карітас-Волинь», «Турбота PRO» 112
16. День Святого Миколая для дітей з інвалідністю та ВПО від колективу соціальних служб Нововолинська 271
17. Вечір пам’яті Героя України Костянтина Мрочко у смт. Благодатне 79
18. Різдвяний вертеп для дитячого оздоровчого центру «Ковчег», військових реабілітаційного центру «Бодро» 46
19. Різдвяні вітання для дітей загиблих військових від БФ «Сучасна Україна» 56

Всього залучено – 1310 вихованців НЦДЮТ

Покращення матеріально-технічної бази

Назва позиції Вартість (грн.)
Ремонт коридору 1-го поверху 65 000
Кабінет №15 (3-й поверх) 170 000
Фасад (3-й поверх/екстер’єр) 75 000
Санвузли (3-й поверх) 140 000
Танцювальні туфлі 18 000
Жалюзі (3 шт.) 8700
Лаки, фарби 5 000
Драбина алюмінієва 8350
Шпалери та ремонт гардеробу 21 657
Бетонний паркан 69 985
Електролобзик, перфоратор 8 000
Ноутбук із чохлом 18 500
Кабель до пульта на озвучення 7 200
Рингви – 41 м.п. 33 600
Меблі та обладнання (БФ «ПОСМІШКА ЮА») 120 621
Всього 769 613

Волонтерська діяльність

§ Благодійні концерти та ярмарки реалізації виробів, виготовлених власноруч керівниками гуртків та вихованцями (29 135 грн.).

§ Забезпечуємо тканинами відповідного кольору «волонтерський центр» для плетіння маскувальних сіток.

§ У закладі функціонує на умовах взаємодії та співробітництва благодійна організація «ПОСМІШКА ЮА» (6 днів на тиждень).

§ Співпраця із БФ «Перемога UA», БФ «Супер ЮА»

§ Запровадили ініціативу перерахунку одноденного заробітку на потреби ЗСУ

§ Пункт збору пластикових корків для допомоги ЗСУ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ НОВОВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

01 вересня м. Нововолинськ №359

Про роботу комунальної установи

«Нововолинський центр

дитячої та юнацької творчості

Нововолинської міської ради Волинської області»

за 2021/2022 навчальний рік

Відповідно до ст.52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законів України «Про освіту», «Про позашкільну освіту» та заслухавши інформацію директора Нововолинського центру дитячої та юнацької творчості, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Звіт директора про роботу комунальної установи «Нововолинський центр дитячої та юнацької творчості Нововолинської міської ради Волинської області» за 2021/2022 навчальний рік взяти до відома (додається).

2. Роботу комунальної установи «Нововолинський центр дитячої та юнацької творчості Нововолинської міської ради Волинської області» за 2021/2022 навчальний рік визнати задовільною.

3. Комунальній установі «Нововолинський центр дитячої та юнацької творчості Нововолинської міської ради Волинської області» (Євгенія Свистунова):

3.1. Забезпечувати надання якісних освітніх послуг із дотриманням державних стандартів, виконання навчальних планів і програм для позашкільної освіти.

3.2. Працювати над підвищенням професійного рівня педагогічних працівників через участь у профільних конкурсах, семінарах-практикумах, методичних об’єднаннях.

3.3. Впровадити моніторингові дослідження якості надання освітніх послуг в закладі з 01.10.2022 року.

4. Оновити та поповнити матеріально-технічну базу закладу:

4.1. Провести ремонт музичних інструментів «Зразкового духового оркестру», «Зразкового ансамблю скрипалів» до 30.12.2022 р.

4.2. Оновити інтер'єр фойє до 25.03.2023 р.

5. Розширити мережу гуртків на базі ліцеїв та гімназій Нововолинської міської територіальної громади:

5.1. Відкрити гурток «Художня комп'ютерна анімація» до 01.10.2022 р.

5.2. Відкрити гурток «Веб-дизайн» до 15.09.2022 р.

5.3.Популяризувати роботу гуртків закладу та педагогічного колективу в цілому через засоби масової інформації, соціальні мережі, сайт закладу.

6.Вивчити досвід, систематизувати і підготувати документи на підтвердження звання «Зразковий гурток» зразкового ансамблю бандуристів «Горлиця» (керівник Ірина Гергель) та зразкового драматичного колективу «Пролісок» (керівник Наталія Галичук до 01.01.2023 р.

7.Забезпечити участь педагогів закладу у грантах, соціальних проектах тощо з метою залучення позабюджетних коштів для розвитку матеріально-технічної бази закладу.

8.Налагодити співробітництво із закладами позашкільної освіти в рамках Міжнародної асоціації позашкільної освіти, Асоціації позашкільних навчальних закладів України та колективним членом Європейської асоціації закладів (EAICY).

9.Започаткувати співпрацю з сусідніми громадами в наданні позашкільної освіти вихованцям закладів освіти.

10.Організувати престур для представників місцерих та регіональних засобів масової інформації у жовтні 2022 року.

11. Контроль за виконання рішення покласти на начальника управління освіти Сергія Мороза.

Міський голова Борис КАРПУС

Сергій Мороз 31794

Євгенія Свистунова 22947

Досягнення та участь вихованців Нововолинського центру дитячої та юнацької творчості

МІСЬКИЙ РІВЕНЬ


№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові вихованця, команда, школа, клас Конкурс, змагання, виставки Місце, грамота, диплом, наказ № Гурток Керівник
1 Фіц Вікторія Міський етап конкурсу «Нововорічна композиція» ІІ місце, наказ №250 від 11.12.2023 Образотворче мистецтво Шахраюк Н.Г.
2 Мельничук Богдана, Штунда Харитина Міський етап конкурсу «Нововорічна композиція» І місце, наказ №250 від 11.12.2023 Технічний дизайн Савчук Л.А.
3 Гладун Христина Міський етап конкурсу «Нововорічна композиція» ІІІ місце, наказ №250 від 11.12.2023 Образотворче мистецтво Шахраюк Н.Г.
4 Лясковець Павло Міський етап конкурсу «Нововорічна композиція» І місце, наказ №250 від 11.12.2023 Технічний дизайн Савчук Л.А.
5 Колектив гуртка «Фітодизайн» Міський етап конкурсу «Нововорічна композиція» І місце, наказ №250 від 11.12.2023 Фітодизайн Войтюк В.П.
6 Собіпан Вікторія Міський етап конкурсу «Нововорічна композиція» ІІ місце, наказ №250 від 11.12.2023 Образотворче мистецтво Шахраюк Н.Г.
7 Палій Юстина Міський етап конкурсу «Нововорічна композиція» ІІ місце, наказ №250 від 11.12.2023 Технічний дизайн Савчук Л.А.
8 Скаровський Дмитро Міський етап конкурсу «Нововорічна композиція» І місце, наказ №250 від 11.12.2023 Технічний дизайн Савчук Л.А.
9 Колектив гуртка «Фітодизайн» Міський етап конкурсу «Український сувенір» І місце, наказ №251 від 11.12.2023 Фітодизайн Войтюк В.П.
10 Пошукова група вихованці Міський етап краєзнавчої експедиції «Моя батьківщина -Україна» І місце, наказ №233 від 23.11.23 Юні туристи Берлюк С.І.
11 Ільченко Роман Шаховий турнір м. Горохів ІІ місце Гурток «шахи» Савчак О.І.
12 Сак Денис Шаховий турнір м. Горохів ІІІ місце Гурток «шахи» Савчак О.І.
13 Ільченко Роман Змагання зі шахів с. Павлівка І місце Гурток «шахи» Савчак О.І.
14 Сак Денис Відкритий турнір зі шахів с. Соснина І місце Гурток «шахи» Савчак О.І.
15 Ільченко Дмитро Відкритий турнір зі шахів с. Соснина ІІІ місце Гурток «шахи» Савчак О.І.
16 Сак Денис Змагання зі шахів М. Червоноград І місце Гурток «шахи» Савчак О.І.
17 Гуцкалов Михайло Змагання зі шахів М. Червоноград ІІ місце Гурток «шахи» Савчак О.І.
18 Ільченко Роман Змагання зі шахів М. Червоноград ІІІ місце Гурток «шахи» Савчак О.І.

Досягнення та участь вихованців Нововолинського центру дитячої та юнацької творчості

ОБЛАСНИЙ РІВЕНЬ

Прізвище, ім’я, по батькові вихованця, команда, школа, клас Конкурс, змагання, виставки Місце, грамота, диплом, наказ № Гурток Керівник
1 Колектив гуртка «Юні туристи» Обласні змагання з короткотривалих подорожей «Мандри» І місце № 221 від 08.06.23 Гурток «Юні туристи» Берлюк С.І.
2 Ващук Вікторія, Крикун Катерина, Крикун Анна, Микитюк Анна Обласна виставка-конкурс робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання ІІ місце №231 від 14.06.23р Гурток «Технічний моделювання» Таранович В.С.
3 Грищук Денис Обласний етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» І місце № 257 від 07.07.2023р. Гурток «Вокально-естрадного співу» Кравчук І.В.
4 Шахраюк Злата Обласний етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» І місце № 257 від 07.07.2023р Гурток «Образотворче мистецтво» Шахраюк Н.Г.
5 Німой Христина Обласний етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» І місце № 257 від 07.07.2023р Драматичний гурток «Пролісок» Галичук Н.І.
6 Мельник Арсен Обласний етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» ІІ місце № 257 від 07.07.2023р Драматичний гурток «Пролісок Галичук Н.І.
7 Охрім Герман Обласний конкурс них фотоаматорів «Моя Україно» ІІІ місце №254 від 05.07.2023р. Гурток «Юні туристи» Берлюк С.І.
8 Гладун Христина Обласний етап Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу» ІІ місце № 393 від 08.11.23р. Гурток «Образотворче мистецтво» Шахраюк Н.Г.
9 Шахраюк Злата Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Олімпіада геніїв України» Переможець, №468 від 27.01.23 Гурток «Образотворче мистецтво» Шахраюк Н.Г.
10 Мартинюк Станіслав Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Олімпіада геніїв України» Переможець, №468 від 27.01.23 Гурток «Вокального ансамблю Паросток» Сидоренко Н.М.
11 Остропольська Валерія Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Олімпіада геніїв України» Переможець, №468 від 27.01.23 Гурток «Вокально-естрадного співу» Бортнічук С.С
12 Пошукова група гуртка «Юні туристи» Обласний етап краєзнавчої експедиції «Моя батьківщина -Україна» ІІ місце, №466 від 26.12.23 Юні туристи Берлюк С.І.
14. Довгайчук Олександр Обласний етап Всеукраїнської акції «Жук-олень – комаха Червоної книги». Диплом за участь № 100 о/д від 09.10.2023 «Юні друзі природи» Кушнір Я.О.
15. Кобзар Соломія Обласний етап Всеукраїнської акції «Зелений світ: віртуальна подорож дендропарками закладів освіти». ІІ місце № 113/о/д від 08.11.2023 «Юні друзі природи» Кушнір Я.О.
16. Бондар Олександр, Бондар Владислав Обласний заочний родинний конкурс-виставка «Хліб найбільший скарб» в номінації «Українська паляниця» Переможці № 118 від 17.11.2023 «Юні квітникарі-аранжувальники» Лобойко Н.М.
17. Вихованці гуртка «Юні квітникарі-аранжувальники» Обласний етап Всеукраїнської трудової акції «Турбота молоді, тобі Україно!», напрямок «Парад квітів біля школи». ІІ місце № 119/о.д. від 26.11.2023 «Юні квітникарі-аранжувальники» Лобойко Н.М.
18. Маргарита Ромасюк Обласний етап Всеукраїнської трудової акції «Турбота молоді, тобі Україно!», номінація «Кролик». ІІІ місце № 119/о.д. від 26.11.2023 «Юні кролівники» Огороднік І.А.
19. Маргарита Ромасюк Обласний етап Всеукраїнської трудової акції «Турбота молоді, тобі Україно!», номінація «Дослідницький марафон». ІІІ місце № 119/о.д. від 26.11.2023 «Юні натуралісти» Височанська Л.О.
20. Вихованці гуртка «Юні квітникарі-аранжувальники» Обласний етап Всеукраїнського огляду-конкурсу «Галерея кімнатних рослин». ІІ місце № 121 від 28.11.2023 «Юні квітникарі-аранжувальники» Лобойко Н.М.
21. Вихованці гуртка «Юні рослинники» Обласний етап Всеукраїнського огляду-конкурсу «Галерея кімнатних рослин». ІІ місце № 121 від 28.11.2023 «Юні квітникарі-аранжувальники» Лобойко Н.М.
22. Климко Володимир Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Птах року – 2023». І місце № 122/о/д від 28.11.2023 «Образотворче мистецтво» Климко Р.В.
23. Вихованці НЦДЮТ Обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької еколого-патріотичної гри «Паросток». Призове місце № 120/о/д Вихованці Лобойко Н.М.
24 Мельничук Богдана Штунда Харитина Обласний конкурс «Новорічна композиція» Переможці №04о/д від 11.01.24 Гурток «Технічний дизайн» Савчук Л.А.
25 Вихованці гуртка «Фітодизайн» Обласний конкурс «Новорічна композиція» Переможці №04о/д від 11.01.24 Гурток «Фітодизайн» Войтюк В.П.
26 Вихованці гуртка «Фітодизайн» Обласний конкурс «Український сувенір» Переможці №09о/д від 30.01.24 Гурток «Фітодизайн» Войтюк В.П.

Досягнення та участь вихованців Нововолинського центру дитячої та юнацької творчості

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ РІВЕНЬ

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові вихованця, команда, школа, клас Конкурс, змагання, виставки Місце, грамота, диплом, наказ № Гурток Керівник
1 Колектив гуртка Всеукраїнська виставка-конкурс науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість — тобі, Україно!» ІІІ місце Грамота УДЦПО Наказ №06-14 від 26.06.23 Гурток «Технічний дизайн» Савчук Л.А.
2 Козачук Нелі Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Зоологічна галерея ІІ, ІІІ місце Грамота НЕНЦ Наказ №47 від 08.07.23 Гурток «Образотворче мистецтво» Трубіцина М.В.
3 Беляєва Дарина Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Зоологічна галерея ІІІ, ІІІ місце Грамота НЕНЦ Наказ №47 від 08.07.23 Гурток «Образотворче мистецтво» Климко Р.В.
4 Гладун Христина Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Зоологічна галерея ІІІ місце Грамота НЕНЦ Наказ №47 від 08.07.23 Гурток «Образотворче мистецтво» Шахраюк Н.Г.
5 Бурачинський Ілля Всеукраїнська виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» І місце Грамота УДЦПО Наказ №07-03 від 03.07.23 Гурток «Художня обробка деривини» Грицюк І.Г.
6 Німой Христина Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» ІІ місце Грамота УДЦПО Наказ №10-23 від 30.10.2023 Драматичний гурток «Пролісок» Галичук Н.І.
7 Шахрак Злата Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» ІІІ місце Грамота УДЦПО Наказ №10-23 від 30.10.2023 Гурток «Образотворче мистецтво» Шахраюк Н.Г.
8 Мартинюк Станіслав Всеукраїнський фестивал-майстерні авторрської пісні «Сонячий зайчик Призер Грамота УДЦПО Наказ від 23.10.2023 №10-22 Гурток «Вокального ансамблю Паросток» Сидоренко Н.М.
9 Спічак Віталіна Всеукраїнський фестиваль «New year festival» м. Львів І місце Гурток «Вокально естрадний спів» Бортнічук С.С.
10 Зразковий вокальний ансамбль «Паросток» Всеукраїнський фестиваль «New year festival» м. Львів І місце Гурток «Вокального ансамблю Паросток» Сидоренко Н.М.
11 Зразковий вокальний ансамбль «Паросток» Всеукраїнський фестиваль «New year festival» м. Львів І місце Гурток «Вокального ансамблю Паросток» Сидоренко Н.М.
12 Зразковий вокальний ансамбль «Паросток» Всеукраїнський фестиваль «New year festival» м. Львів І місце Гурток «Вокального ансамблю Паросток» Сидоренко Н.М.
13 Зразковий вокальний ансамбль «Паросток» Всеукраїнський фестиваль «New year festival» м. Львів І місце Гурток «Вокального ансамблю Паросток» Сидоренко Н.М.
14 Кошелевич Зоряна Всеукраїнський фестиваль «New year festival» м. Львів І місце Гурток «Вокального ансамблю Паросток» Сидоренко Н.М.
15 Сигейда Марта Всеукраїнський фестиваль «New year festival» м. Львів І місце Гурток «Вокального ансамблю Паросток» Сидоренко Н.М.
16 Сех Вероніка Всеукраїнський фестиваль «New year festival» м. Львів І місце Гурток «Вокального ансамблю Паросток» Сидоренко Н.М.
17 Чижик Павло Всеукраїнський фестиваль «New year festival» м. Львів І місце Гурток «Вокального ансамблю Паросток» Сидоренко Н.М.
18 Синельник Софія Всеукраїнський фестиваль «New year festival» м. Львів І місце Гурток «Вокального ансамблю Паросток» Сидоренко Н.М.
19 Терещук Мілана Всеукраїнський фестиваль «New year festival» м. Львів І місце Гурток «Вокального ансамблю Паросток» Сидоренко Н.М.
20 Демчук Ірина Всеукраїнський фестиваль «New year festival» м. Львів І місце Гурток «Вокального ансамблю Паросток» Сидоренко Н.М.
21 Тишко Олександр Всеукраїнський фестиваль «New year festival» м. Львів І місце Гурток «Вокального ансамблю Паросток» Сидоренко Н.М.
22 Сімонова Юліана Всеукраїнський фестиваль «New year festival» м. Львів І місце Гурток «Вокального ансамблю Паросток» Сидоренко Н.М.
23 Фіц Злата Всеукраїнський фестиваль «New year festival» м. Львів І місце Гурток «Вокального ансамблю Паросток» Сидоренко Н.М.
24 Кліманова Дарина Всеукраїнський художній конкурс «Календар GLOBE 2024». ІІІ місце № 102 від 25.12.2023 «Юні квітникарі-аранжувальники» Лобойко Н.М.
25 Пеценюк Вікторія Всеукраїнський художній конкурс «Календар GLOBE 2024». ІІІ місце № 102 від 25.12.2023 «Юні квітникарі-аранжувальники» Лобойко Н.М.
26 Леоненко Марія Всеукраїнський художній конкурс «Календар GLOBE 2024». ІІІ місце № 102 від 25.12.2023 «Юні квітникарі-аранжувальники» Лобойко Н.М.
27 Довгун Анастасія Всеукраїнський художній конкурс «Календар GLOBE 2024». ІІІ місце № 102 від 25.12.2023 «Юні квітникарі-аранжувальники» Лобойко Н.М.
28 Желясков Нікіта Всеукраїнський художній конкурс «Календар GLOBE 2024». ІІ місце № 102 від 25.12.2023 «Юні квітникарі-аранжувальники» Лобойко Н.М.
29 Боднар Владислав, Боднар Олександр Всеукраїнський родинний конкурс «Хліб-найбільший скарб» в номінації «Українська паляниця». ІІ місце Київ 2023 р. «Юні квітникарі-аранжувальники» Лобойко Н.М.
30 Боднар Владислав, Боднар Олександр Всеукраїнський родинний конкурс «Хліб-найбільший скарб» в номінації «Украї». ІІ місце Київ 2023 р. «Юні квітникарі-аранжувальники» Лобойко Н.М.
31 Боднар Владислав, Боднар Олександр Всеукраїнський родинний конкурс «Хліб-найбільший скарб» в номінації «Український калач». І місце Київ, 2023 р. «Юні квітникарі-аранжувальники» Лобойко Н.М.
32 Вихованці НЦДЮТ Всеукраїнська дитячо-юнацька еколого-патріотична гра «Паросток». ІІІ місце № 120/о/д Київ, 2023 Вихованці НЦДЮТ Лобойко Н.М.

Досягнення та участь

вихованців Нововолинського центру дитячої та юнацької творчості

МІЖНАРОДНИЙ РІВЕНЬ

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові вихованця, команда, школа, клас Конкурс, змагання, виставки Місце, грамота, диплом, наказ № Гурток Керівник
1 Сех Вероніка Міжнародний конкурс мистецтв «Файно Світ Фест» Лауреат І ступеня Гурток «Вокального ансамблю Паросток Сидоренко Н.М.
2 Боярин Ангеліна Всеукраїнський творчий конкурс «До 32-ї річниці Незалежності України» ІІ місце Гурток «Вокально естрадний спів» Бортнічук С.С.
3 Рибачук Анна Всеукраїнський творчий конкурс «До 32-ї річниці Незалежності України» ІІІ місце Гурток «Вокально естрадний спів» Бортнічук С.С.
4 Сех Вероніка Міжнародний фестиваль творчості «Планета натхнення» Лауреат І ступеня Гурток «Вокального ансамблю Паросток Сидоренко Н.М.
5 Бутоліна Єва Міжнародний фестиваль творчості «Планета натхнення» Лауреат І ступеня Гурток «Вокального ансамблю Паросток Сидоренко Н.М.
6 Чижик Павло Міжнародний фестиваль творчості «Планета натхнення» Лауреат І ступеня Гурток «Вокального ансамблю Паросток Сидоренко Н.М.
7 Конашук Ліна Міжнародний фестиваль творчості «Планета натхнення» Лауреат І ступеня Гурток «Вокального ансамблю Паросток Сидоренко Н.М.
8 Демчук Ірина Міжнародний фестиваль творчості «Планета натхнення» Лауреат І ступеня Гурток «Вокального ансамблю Паросток Сидоренко Н.М.
9 Тишко Олександр Міжнародний фестиваль творчості «Планета натхнення» Лауреат І ступеня Гурток «Вокального ансамблю Паросток Сидоренко Н.М.
10 Мартинюк Станіслав Міжнародний фестиваль творчості «Планета натхнення» Лауреат І ступеня Гурток «Вокального ансамблю Паросток Сидоренко Н.М.
11 Синельник Софія Міжнародний фестиваль творчості «Планета натхнення» Лауреат І ступеня Гурток «Вокального ансамблю Паросток Сидоренко Н.М.
12 Лопухович Злата Міжнародний фестиваль творчості «Планета натхнення» Лауреат І ступеня Гурток «Вокального ансамблю Паросток Сидоренко Н.М.
13 Кошельник Зоряна Міжнародний фестиваль творчості «Планета натхнення» Лауреат І ступеня Гурток «Вокального ансамблю Паросток Сидоренко Н.М.
14 Тріо «Дівчата» Міжнародний фестиваль творчості «Планета натхнення» Лауреат І ступеня Гурток «Вокального ансамблю Паросток Сидоренко Н.М.
15 Повзун Дмитро Міжнародний фестиваль творчості «Планета натхнення» Лауреат ІІ ступеня Гурток «Вокального ансамблю Паросток Сидоренко Н.М.
16 Сигейда Марта Міжнародний фестиваль творчості «Планета натхнення» Лауреат ІІІ ступеня Гурток «Вокального ансамблю Паросток Сидоренко Н.М.
17 Рибачук Анна Міжнародний багатожанровий двотуровий фестиваль-конкурс мистецтв «Чарівне натхнення» Диплом І Премії Гурток «Вокально естрадний спів» Бортнічук С.С.
18 Остропольська Валерія Міжнародний багатожанровий двотуровий фестиваль-конкурс мистецтв «Чарівне натхнення» Диплом І Премії Гурток «Вокально естрадний спів» Бортнічук С.С.
19 Козлюк Ангеліна Міжнародний багатожанровий двотуровий фестиваль-конкурс мистецтв «Чарівне натхнення» Диплом І Премії Гурток «Вокально естрадний спів» Бортнічук С.С.
20 Дмитрук Костянтин Міжнародний багатожанровий двотуровий фестиваль-конкурс мистецтв «Чарівне натхнення» Диплом І Премії Гурток «Вокально естрадний спів» Бортнічук С.С.
21 Боярин Ангеліна Міжнародний багатожанровий двотуровий фестиваль-конкурс мистецтв «Чарівне натхнення» Диплом І Премії Гурток «Вокально естрадний спів» Бортнічук С.С.
22 Спічак Віталіна Міжнародний багатожанровий двотуровий фестиваль-конкурс мистецтв «Чарівне натхнення» Диплом І Премії Гурток «Вокально естрадний спів» Бортнічук С.С.
23 Антонк Мілана Міжнародний багатожанровий двотуровий фестиваль-конкурс мистецтв «Чарівне натхнення» Диплом ІІ Премії Гурток «Вокально естрадний спів» Бортнічук С.С.
24 Боярин Ангеліна ІІІ Міжнародний багатожанровий двотуровий фестиваль-конкурс мистецтв «Червона калина» м. Київ Лауреат І премії Гурток «Вокально естрадний спів» Бортнічук С.С.
25 Семенюк Василь ІІІ Міжнародний багатожанровий двотуровий фестиваль-конкурс мистецтв «Червона калина» м. Київ Лауреат І премії Гурток «Вокально естрадний спів» Бортнічук С.С.
26 Рибачук Анна ІІІ Міжнародний багатожанровий двотуровий фестиваль-конкурс мистецтв «Червона калина» м. Київ Лауреат І премії Гурток «Вокально естрадний спів» Бортнічук С.С.
27 Данилюк Євгенія ІІІ Міжнародний багатожанровий двотуровий фестиваль-конкурс мистецтв «Червона калина» м. Київ Лауреат І премії Гурток «Вокально естрадний спів» Бортнічук С.С.
28 Спічак Віталіна ІІІ Міжнародний багатожанровий двотуровий фестиваль-конкурс мистецтв «Червона калина» м. Київ Лауреат І премії Гурток «Вокально естрадний спів» Бортнічук С.С.
28 Остропольська Валерія ІІІ Міжнародний багатожанровий двотуровий фестиваль-конкурс мистецтв «Червона калина» м. Київ Лауреат І премії Гурток «Вокально естрадний спів» Бортнічук С.С.
29 Корнік Вероніка ІІІ Міжнародний багатожанровий двотуровий фестиваль-конкурс мистецтв «Червона калина» м. Київ Лауреат І премії Гурток «Вокально естрадний спів» Бортнічук С.С.
Досягнення Міжнародні Всеукраїнські Обласні Міські Всього
Гран-Прі
І місце 25 17 13 9
ІІ місце 2 5 8 5
ІІІ місце 2 12 3 4
Участь
Диплом, Грамота
ВСЬОГО
Кiлькiсть переглядiв: 1515

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.