Розклад занять НЦДЮТ

Художньо-естетичний відділ

з/п
Назва гуртка Початок заняття, місце проведення День тижняП.І.П. керівника
1. гурток «Художня вишивка»Ліцей № 6

13.30-15.30

НЦДЮТ

10.00-12.00

15.00-17.00
Понеділок, п’ятниця


Вівторок,середа Вівторок, середа
АРТИШУК Юлія Юріївна
2.народний художній колектив гуртка «Вокально-естрадного співу»
- індивідуальні заняття
НЦДЮТ
13.00-17.00
13.00-17.00
14.00-17.00
13.00-17.00
14.00-17.00
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П'ятниця
БОРТНІЧУК Світлана Степанівна
3. -народний художній колектив гурток «Фітодизайн»16.00-20.00



16.00-18.00
Понеділок Вівторок
Середа
Четвер

П'ятниця
ВОЙТЮК
Віра Петрівна
4.зразковий художній колектив драматичний гурток «Пролісок» НЦДЮТ
15.30-17.30
15.00-17.00
15.30-17.30
14.30-18.30

Вівторок
Середа
Четвер
П'ятниця
ГАЛИЧУК Наталія Іванівна
5.Народний художній колектив гурток «Ансамбль народного танцю «Щасливе дитинство»» :

- молодша група

- старша група

- підготовча група

- середня група

НЦДЮТ
14.00-16.00
13.30-15.30

18.00-20.00
17.30-19.00

9.30-11.30

16.00-18.00
15.30-17.30






Понеділок, середа
П'ятниця

Понеділок,середа
П'ятниця

Вівторок, п'ятниця

Понеділок, середа
П'ятниця

ГРИЦЕВИЧ Ілона Леонтіївна
6. акомпаніатор

гурток гри на фортепіано

гурток «Фортепіано та музична творчість»
13.00-15.00


13.00-15.00

16.00-18.00


14.00-16.00
Понеділок

П'ятниця

Вівторк, четвер
ГРИЧАНЮК Леся Павлівна
7. зразковий художній колектив гурток «Ансамбль бандуристів «Горлиця»»
- індивідуальні заняття;
-ансамблева гра


НЦДЮТ

13.00-18.00
13.00-18.00
13.00-17.00


13.00-15.00


Понеділок
Вівторок
Четвер

П'ятниця
ГЕРГЕЛЬ Ірина Юріївна
8. -Хор;

- вокально-естрадний спів;

-акомпаніатор
16.00-18.00
16.00-18.00

15.00-16.00
15.00-16.00

15.00-18.00
14.00-17.00
Понеділок
П'ятниця

Понеділок
П'ятниця

Вівторок
Четвер
ВАКУЛЮК Катерина Юріївна
9.Народний художній колектив гурток «Вокально -естрадного співу»

- індивідуальні заняття
12.00-16.00


11.00-16.00
Понеділок, Середа

Вівторок
Четвер
КРАВЧУК Інна Володимирівна
10. Зразковий художній колектив гурток «Ансамбль скрипалів» :
- індивідуальні заняття
- ансамблева гра
13.00-18.00
14.00-18.00
14.00-18.00
13.00-18.00
Понеділок
Вівторок
Четвер
П'ятниця
МЕЛЬНИК Наталія Георгіївна
11. Зразковий художній колектив гурток «Духовий оркестр» :
- індивідуальні заняття
мобілізований ПРИЧЕПА Дмитро Юрійович
12.Зразковий художній колектив гурток «Духовий оркестр»:










-індивідуальні заняття

-сопілкарі зразкового духового оркестру

9.00-10.00
15.00- 17.00

14.00-15.00
16.00-18.00

15.00-18.00

14.00-15.00
16.00-18.00

11.00-12.00
15.00-18.00



13.00-14.00
15.00-16.00
13.00-14.00
15.00-16.00

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П'ятниця






Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
СИДОРЕНКО Віталій Анатолійович
13. Зразковий художній колектив гурток «Вокальний ансамбль «Паросток» -вокальне тріо «Карамелька» в складі зразкового художнього колективу «Вокального ансамблю «Паросток» СИДОРЕНКО Наталія Миколаївна
Еколого-натуралістичний відділ

з/п
Назва гуртка Початок заняття, місце проведення День тижня П.І.П. керівника
1. «Природа рідного краю» Ліцей № 1 13.10-15.10
Ліцей № 9 12.10-14.10
Ліцей № 1 12.10-14.10
Вівторок

Четвер

П'ятниця
ВИСОЧАНСЬКА Людмила Орестівна
2. «Захоплююче лозоплетіння»Екологічний відділ
15.30-18.30
Четвер, п’ятниця ЯВОРСЬКИЙ Юрій Федорович
3.«Дитина і охорона довкілля»

«Основи екологічних знань»


«Юні рослинники»


«Юні кролівники»
Ліцей № 2 13.00-15.00 15.00-17.00
Ліцей № 9
13.25-15.25
Ліцей № 9
13.10-15.10
Ліцей № 9 13.25-15.25
Ліцей № 9 13.10-15.10

Екологічний відділ
15.35-17.35
Екологічний відділ
15.35-17.35

Екологічний відділ
15.20-17.20
Екологічний відділ
15.20-17.20


Середа
Понеділок
Вівторок
Четвер
П’ятниця

Понеділок
Четвер

Вівторок
П'ятниця
ОГОРОДНІК Ірина Анатоліївна
4. «Юні друзі природи» Ліцей № 6 13.30-15.30


Ліцей № 8 13.30-15.30
Понеділок, п’ятниця


Вівторок, четвер
КУШНІР Яна Олександрівна
5.«Образотворче мистецтво»Екологічний відділ.
14.30-16.30


НЦДЮТ
14.30-16.30 16.30-18.30


Ліцей № 9 13.15-15.15
Екологічний відділ
15.30-17.30

НЦДЮТ
14.30-16.30 16.30-18.30

Ліцей № 9 14.10-16.10
Екологічний відділ
16.20-18.20

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер


П'ятниця
КЛИМКО Руслана Володимирівна
Технічний відділ
1.«Юні оператори аматорської служби радіозв’язку» «Спортивна пеленгація» мобілізований ОХМАНЮК Євгеній Адамович
2. «Технічний дизайн»


«Декоративно-образотворче мистецтво»
НЦДЮТ
16.00-20.00


Ліцей № 5
14.00-18.00


Ліцей № 5
13.15-15.15
Вівторок, четвер

Понеділок, п’ятниця

Середа
САВЧУК Лариса Анатоліївна
3. "Інформатика та обчислювальна техніка"


«ІТ комп’ютерна художня анімація»
НЦДЮТ
16.00-18.00

14.00-16.00

16.00-18.00

14.00-16.00
Четвер, п’ятниця


Вівторок, четвер


Вівторок
П'ятниця
ЛУЧИНЕЦЬ Тетяна Валеріївна
4. Гурток «Картинг»

методист


Гурток трасового авто моделювання


Гурток «Юні винахідники»
НЦДЮТ
14.30-16.30

09.00-12.00
10.00-12.00
17.00-19.00


16.30-18.30

17.00-19.00

Понеділок, середа

Понеділок

Середа

П'ятниця

Понеділок, середа

Вівторок, четвер
ЗОЛОТУХІН
Костянтин Сергійович
5. Гурток «Виготовлення сувенірів»


Гурток «Паперопластика»
Ліцей № 8 13.30-17.30

НЦДЮТ
10.00-12.00

Ліцей № 8
13.30-17.30


НЦДЮТ
14.30-18.30

14.30-18.30
Вівторок

Середа

Четвер



Понеділок

Середа
ІСЮК
Валентина Анатоліївна
6. Гурток «Технічного моделювання»


Гурток «Виготовлення сувенірів»
14.00-16.00
09.00-11.00
14.00-18.00
09.00-11.00
14.00-16.00

09.00-11.00
16.00-18.00

16.00-18.00
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П'ятниця

Понеділок
П'ятниця
ТАРАНОВИЧ
Віра Степанівна
7. «Художня обробка деревини»

«Конструювання повітряних зміїв»


«Судномодельний»
14.30-18.30
09.00-11.00

16.30 18.30

14.30-16.30
Вівторок,четвер
П'ятниця

Понеділок, середа
Понеділок, середа
ГРИЦЮК
Ігор Георгійович
8. Гурток «Образотворчого мистецтва»


«Паперопластика»


«Виготовлення сувенірів»
14.00-16.00

Ліцей№ 6
12.20-16.20

16.00-18.00

Ліцей № 6
13.15-15.15
Понеділок,середа

Четвер, п’ятниця

Понеділок, середа

Вівторок
ТРУБІЦИНА
Мар’яна Вікторівна
9.«Образотворче мистецтво»


«Декоративно-образотворче мистецтво»
10.00-12.00
15.00-17.00

17.00-19.00

10.00-12.00
15.00-19.00
Понеділок, середа

Понеділок, середа

П'ятниця
ШАХРАЮК
Наталія Григорівна
ТУРИСТСЬКО-КРАЄЗНАВЧИЙ ВІДДІЛ
1. «Юні туристи» НЦДЮТ
каб. 16
15.00-16.40
17.00-18.40
Вівторок, четверБЕРЛЮК
Світлана Іванівна
2. «Пішохідний туризм»НЦДЮТ
каб. 16
10.00-11.40
Вівторок, четверДЕМЧУК
Олена Петрівна
3. «Спортивне орієнтування» 15.00-16.40Понеділок, п’ятниця ПИК
Мирослав Петрович
4. «Юні туристи» Ліцей № 6
15.00-16.40
П’ятницяСВИСТУНОВА Євгенія Михайлівна
Сумісники
1.гурток «Спортивні танці» мобілізований ГРИЦЕВИЧ
Андрій Миколайович
2. гурток «Шахи» НЦДЮТ
15.00-18.40
Вівторок, четвер САВЧАК
Олег Іванович
3. Гурток «Бального танцю» НЦДЮТ
10.00-12.00


смт. Благодатне 18.00-20.00
Середа, п’ятниця

Середа, п’ятниця
НІКОЛЕНКО
Ірина Олександрівна
4. «Журналістики» каб.№ 6
15.30-17.30

17.00-19.00
Понеділок

Середа
ЛІСОВИЙ
Ігор Сергійович
5. «Велосипедний туризм» Ліцей№ 5
15.00-16.40

Ліцей№ 8
16.00-17.40

Ліцей№ 5
15.00-16.40
Понеділок

Середа

П'ятниця
КЛЬОФА
Володимир Михайлович
ШКОЛА РАННЬОЇ ТВОРЧОЇ ОРІЄНТАЦІЇ ДОШКІЛЬНЯТ «ПІЗНАЙ СЕБЕ»
1.школа “Пізнай себе ”:
- гурток англійської мови

НЦДЮТ
09.00-10.00
понеділок
вівторок
ХОМИН Людмила Степанівна
2.школа “Пізнай себе ”:
- музика і співи

Образотворча діяльність
11.00-12.00

11.00-12.00
вівторок
четвер

середа
ВАКУЛЮК
Катерина Юріївна
3. школа “Пізнай себе ”:гуртки предметної підготовки:- розвиток мовлення


-навчання грамоти


-математика


-фізичне виховання
11.00-12.00
10.00-11.00

10.00-11.00
09.00-10.00

10.00-11.00
09.00-10.00

12.00-13.00
10.00-11.00
Понеділок
Четвер

Понеділок
Четвер

Вівторок
Середа

Понеділок
Середа
ІВАНИЦЬКА
Наталія Сергіївна
Кiлькiсть переглядiв: 2114

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.