Підписатися на RSS

Розклад занять НЦДЮТ

Художньо-естетичний відділ

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові Назва гуртка, ТО Місце проведення Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця
1. Бортнічук С.С. Народний художній колектив гуртка «Вокально-естрадного співу» - індивідуальні заняття каб. № 13, 13.00-14.00 14.00-15.00 15.00-16.00 16.00-17.00 15.00-16.00 16.00-17.00 17.00-18.00 14.00-15.00 15.00-16.00 16.00-17.00 17.00-18.00 15.00-16.00 16.00-17.00 17.00-18.00 14.00-15.00 15.00-16.00 16.00-17.00 17.00-18.00
Акомпоніатор 13.00-14.00 14.00-15.00 13.00-14.00 14.00-15.00
2. Войтюк В.П. Народний художній колектив гурток «Фітодизайн» каб. № 14 16.00-17.00 17.00-18.00 18.00-19.00 19.00-20.00 16.00-17.00 17.00-18.00 18.00-19.00 19.00-20.00 16.00-17.00 17.00-18.00 18.00-19.00 19.00-20.00 16.00-17.00 17.00-18.00 18.00-19.00 19.00-20.00 16.00-17.00 17.00-18.00
3. Гергель І.Ю. Зразковий художній колектив гурток «Ансамбль бандуристів «Горлиця»» каб. № 12 13.00-14.00 14.00-15.00 15.00-16.00 16.00-17.00 17.00-18.00 11.00-12.00 13.00-14.00 14.00-15.00 15.00-16.00 11.00-12.00 13.00-14.00 14.00-15.00 15.00-16.00 16.00-17.00 13.00-14.00 14.00-15.00
асамблева гра 15.00-16.00 16.00-17.00
4. Грицевич І.Л. Народний художній колектив гурток «Ансамбль народного танцю «Щасливе дитинство»»: каб. № 18 14.00-15.00 15.00-16.00 16.00-17.00 17.00-18.00 18.00-19.00 19.00-20.00 09.30-10.30 10.30-11.30 14.00-15.00 15.00-16.00 16.00-17.00 17.00-18.00 18.00-19.00 19.00-20.00 09.30-10.30 10.30-11.30 14.00-15.00 15.00-16.00 16.00-17.00 17.00-18.00 18.00-19.00 19.00-20.00
5. Галичук Н.І. Зразковий художній колектив драматичний гурток «Пролісок» каб. № 6 15.30-16.30 16.30-17.30 17.30-18.30 14.30-15.30 15.30-16.30 16.30-17.30 15.30-16.30 16.30-17.30 17.30-18.30 14.30-15.30 15.30-16.30 16.30-17.30
6. Гричанюк Л.П. Акомпаніатор каб. № 11, 12 13.00-14.00 14.00-15.00 14.30-15.30 14.30-15.30 13.00-14.00 14.00-15.00 16.00-17.00 17.00-18.00
Гурток гри на фортепіано каб. № 11 15.00-16.00 16.00-17.00 11.00-12.00 15.30-16.30 16.30-17.30 14.00-15.00 15.00-16.00 11.00-12.00 15.30-16.30 16.30-17.30
Гурток фортепіано та музич.творчість каб № 13 17.00-18.00 12.30-13.30 13.30-14.30 16.00-17.00 17.00-18.00 12.30-13.30 13.30-14.30 15.00-16.00
7. Дмитрук В.В. Акомпаніатор каб. № 18 14.00-15.00 15.00-16.00 16.00-17.00 17.00-18.00 18.00-19.00 19.00-20.00 09.30-10.30 10.30-11.30 14.00-15.00 15.00-16.00 16.00-17.00 17.00-18.00 18.00-19.00 19.00-20.00 14.00-15.00 15.00-16.00 16.00-17.00 17.00-18.00 18.00-19.00 19.00-20.00
8. Кравчук І.В. Народний художній колектив гурток «Вокально-естрадного співу» каб. № 4-А 11.00-12.00 12.00-13.00 13.00-14.00 14.00-15.00 15.00-16.00 13.00-14.00 14.00-15.00 15.00-16.00 16.00-17.00 11.00-12.00 12.00-13.00 13.00-14.00 14.00-15.00 15.00-16.00 13.00-14.00 14.00-15.00 15.00-16.00 16.00-17.00
9. Артишук Ю.Ю. «Художня вишивка» Ліцей № 6 15.45-16.45 16.45-17.45 15.45-16.45 16.45-17.45
НЦДЮТ 15.00-16.00 16.00-17.00 15.00-16.00 16.00-17.00
Образотворче мистецтво Ліцей № 6 13.45-14.45 14.45-15.45 13.45-14.45 14.45-15.45
10. Мельник Н.Г. Зразковий художній колектив гурток «Ансамбль скрипалів» каб. № 11 13.00-14.00 14.00-15.00 15.00-16.00 16.00-17.00 17.00-18.00 14.30-15.30 15.30-16.30 16.30-17.30 17.30-18.30 14.30-15.30 15.30-16.30 16.30-17.30 17.30-18.30 13.00-14.00 14.00-15.00 15.00-16.00
ансамблева гра 16.00-17.00 17.00-18.00
11. Сидоренко В.А. Зразковий художній колектив гурток «Духовий оркестр» каб. № 4 10.00-11.00 15.00-16.00 16.00-17.00 17.00-18.00 10.00-11.00 14.00-15.00 15.00-16.00 16.00-17.00 17.00-18.00 10.00-11.00 10.00-11.00 14.00-15.00 15.00-16.00 16.00-17.00 17.00-18.00 15.00-16.00 16.00-17.00 17.00-18.00
Сопілкарі зразкового духового оркестру каб. № 4 11.00-12.00 13.00-14.00 11.00-12.00 13.00-14.00
12. Сидоренко Н.М. Зразковий художній колектив гурток «Вокальний ансамбль «Паросток каб. № 7 11.00-12.00 15.00-16.00 16.00-17.00 17.00-18.00 18.00-19.00 12.00-13.00 13.00-14.00 14.00-15.00 15.00-16.00 16.00-17.00 18.00-19.00 15.00-16.00 16.00-17.00 17.00-18.00 13.00-14.00 14.00-15.00 15.00-16.00 16.00-17.00 17.00-18.00 18.00-19.00 11.00-12.00 15.00-16.00 16.00-17.00 18.00-19.00
Вокальне тріо 17.00-18.00 17.00-18.00
Акомпаніатор 13.00-14.00 14.00-15.00 13.00-14.00 14.00-15.00
13. Причепа Д.Ю. Зразковий художній колектив гурток «Духовий оркестр» : - індивідуальні заняття каб. № 4 10.00-11.00 15.00-16.00 16.00-17.00 14.00-15.00 15.00-16.00 16.00-17.00 17.00-18.00 15.00-16.00 16.00-17.00 17.00-18.00 14.00-15.00 15.00-16.00 16.00-17.00 17.00-18.00 10.00-11.00 14.00-15.00 15.00-16.00 16.00-17.00
14. Собчук Ю.Є. Культура мови та спілкування НННІЕМ 17.00-18.00 18.00-19.00 17.00-18.00 18.00-19.00 17.00-18.00 18.00-19.00
15. Гаврилей І.М. «Ансамбль скрипалів» НЦДЮТ 14.30-15.30 15.30-16.30 16.30-17.30 17.30-18.30 14.30-15.30 15.30-16.30 16.30-17.30 17.30-18.30

Туристсько-краєзнавчий відділ

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові Назва гуртка, ТО Місце проведення Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця
1. Демчук О.П. «Пішохідний туризм» каб. № 16 10.00-11.40 10.00-11.40
2. Пик М.П. «Спортивне орієнтування» каб. № 16 15.00-16.40 15.00-16.40 15.00-16.40
3. Берлюк С. І. «Юні туристи» каб. № 16 15.00-16.40 17.00-18.40 15.00-16.40 17.00-18.40
Ліцей № 6 15.00-16.40
4. Свистунова Є.М. «Юні туристи» Ліцей № 6 15.00-16.40

Технічний відділ

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові Назва гуртка, ТО Місце проведення Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця
1. Савчук Л.А. «Технічний дизайн» Кабінет технічного дизайну 16.00-17.00 17.00-18.00 18.00-19.00 19.00-20.00 16.00-17.00 17.00-18.00 18.00-19.00 19.00-20.00
«Декоративно-образотворче мистецтво» (ліцей № 5) 13.20-14.20 14.20-15.20 15.20-1620 16.20-17.20 13.15-14.15 14.15-15.15 13.20-14.20 14.20-15.20 15.20-16.20 16.20-17.20
2. Грицюк І.Г. «Художня обробка деревини» НЦДЮТ 09.00-10.00 10.00-11.00 14.30-15.30 15.30-16.30 16.30-17.30 17.30-18.30 14.30-15.30 15.30-16.30 16.30-17.30 17.30-18.30
«Різьблення по дереву» 14.30-15.30 15.30-16.30 14.30-15.30 15.30-16.30
«Конструювання повітряних зміїв» 16.30-17.30 17.30-18.30 16.30-17.30 17.30-18.30
3. Золотухін К.С. «Картинг» НЦДЮТ 14.00-15.00 15.00-18.00 14.00-15.00 15.00-18.00
4. Таранович В.С. «Технічного моделювання» НЦДЮТ 14.00-15.00 15.00-16.00 09.00-10.00 10.00-11.00 14.00-15.00 15.00-16.00 16.00-17.00 17.00-18.00 09.00-10.00 10.00-11.00 14.00-15.00 15.00-16.00
«Виготовлення сувенірів» 09.00-10.00 10.00-11.00 16.00-17.00 17.00-18.00 16.00-17.00 17.00-18.00
5. Шахраюк Н.Г. Образотворче мистецтво НЦДЮТ 09.30-10.30 10.30-11.30 14.00-15.00 15.00-16.00 16.00-17.00 17.00-18.00 14.00-15.00 15.00-16.00 9.30-10.30 10.30-11.30 16.00-17.00 17.00-18.00
Декоративно-образотворче мистецтво НЦДЮТ 9.30-10.30 10.30-11.30 16.00-17.00 17.00-18.00 14.00-15.00 15.00-16.00

Еколого-натуралістичного відділу

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові Назва гуртка, ТО Місце проведення Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця
1. Височанська Л.О. «Юні друзі природи» Ліцей № 9 13.10-14.10 14.10-15.10 13.10-14.10 14.10-15.10
2. Климко Р.В. «Образотворче мистецтво» Екологічний відділ 14.30-15.30 15.30-16.30 16.20-17.20 17.20-18.20 15.30-16.30 16.30-17.30
НЦДЮТ каб. 10 14.30-15.30 15.30-16.30 16.30-17.30 17.30-18.30 14.30-15.30 15.30-16.30 16.30-17.30 17.30-18.30
Ліцей № 9 14.15-15.15 15.15-16.15 13.20-14.20 14.20-15.20
3. Огороднік І.А. «Любителі декоративних та свійських тварин» Ліцей № 9 13.25-14.25 14.25-15.25 13.25-14.25 14.25-15.25
«Основи екологічних знань» Ліцей № 9 14.05-15.05 15.05-16.05 13.10-14.10 14.10-15.10
«Юні екологи» Екологічний відділ 15.45-16.45 16.45-17.45 15.45-16.45 16.45-17.45
«Юні кролівники» Екологічний відділ 16.25-17.25 17.25-18.25 15.30-16.30 16.30-17.30
«Природа рідного краю» Ліцей №4 12.30-13.30 13.30-14.30
Ліцей №2 15.00-16.00 16.00-17.00
4. Кушнір Я.О. «Юні друзі природи» Ліцей № 6 13.30-14.30 14.30-15.30 15.30-16.30 16.30-17.30 13.30-14.30 14.30-15.30 15.30-16.30 16.30-17.30
Ліцей № 8 13.30-14.30 14.30-15.30 13.30-14.30 14.30-15.30
«Веб дизайн» НЦДЮТ 15.00-16.00 16.00-17.00 15.45-16.45 16.45-17.45
5. Яворський Ю.Ф. «Захоплююче лозоплетіння» Екологічний відділ 15.35-16.35 16.35-17.35 17.35-18.35 15.00-16.00 16.00-17.00 17.00-18.00
6 Лобойко Н. М. «Юні квітнакарі-аранжувальники» Ліцей № 9 13.25-14.25 14.25-15.25
Ліцей № 2 13.00-15.00 15.00-17.00
Екологічний відділ 15.45-16.45 16.45-17.45
«Юні рослиники» Екологічний відділ 15.45-16.45 16.45-17.45 15.45-16.45 16.45-17.45
Ліцей № 9 13.25-14.25 14.25-15.25 13.25-14.25 14.25-15.25

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ

ГУРТКІВ НОВОВОЛИНСЬКОГО ЦЕНТРУ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ

на 2023 - 2024 навчальний рік


















м. Нововолинськ

2023 рік

«ЗАТВЕРДЖЕНО»

директор Нововолинського центру

дитячої та юнацької творчості

___________ Євгенія СВИСТУНОВА

01 вересня 2023р.



РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ

ГУРТКІВ НОВОВОЛИНСЬКОГО ЦЕНТРУ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ

на другий семестр 2023 - 2024 н.р.


Художньо-естетичний відділ


Туристсько-краєзнавчий відділ


№з/пПрізвище, ім’я, по батьковіНазва гуртка, ТОМісце проведенняПонеділокВівторокСередаЧетверП’ятницяСуботаНеділя
1.Бортнічук С.С.Народний художній колектив гуртка «Вокально-естрадного співу»- індивідуальні заняттякаб.№ 13,13.00-14.0014.00-15.0015.00-16.0016.00-17.0015.00-16.0016.00-17.0017.00-18.0014.00-15.0015.00-16.0016.00-17.0017.00-18.00 15.00-16.0016.00-17.0017.00-18.0014.00-15.0015.00-16.0016.00-17.0017.00-18.00
Акомпоніатор13.00-14.0014.00-15.0013.00-14.0014.00-15.00
2.Войтюк В.П.Народний художній колектив гурток «Фітодизайн»каб.№ 1416.00-17.0017.00-18.0018.00-19.0019.00-20.0016.00-17.0017.00-18.0018.00-19.0019.00-20.0016.00-17.0017.00-18.0018.00-19.0019.00-20.0016.00-17.0017.00-18.0018.00-19.0019.00-20.0016.00-17.0017.00-18.00
3.Гергель І.Ю.Зразковий художній колектив гурток «Ансамбль бандуристів «Горлиця»»каб.№ 1213.00-14.0014.00-15.0015.00-16.0016.00-17.0017.00-18.0011.00-12.00 13.00-14.0014.00-15.0015.00-16.0011.00-12.00 13.00-14.0014.00-15.0015.00-16.0016.00-17.0013.00-14.0014.00-15.00
асамблева гра15.00-16.0016.00-17.00
4.Грицевич І.Л.Народний художній колектив гурток «Ансамбль народного танцю «Щасливе дитинство»»:каб.№ 1814.00-15.0015.00-16.0016.00-17.0017.00-18.0018.00-19.0019.00-20.00
09.30-10.3010.30-11.3014.00-15.0015.00-16.0016.00-17.0017.00-18.0018.00-19.0019.00-20.0009.30-10.3010.30-11.3014.00-15.0015.00-16.0016.00-17.0017.00-18.0018.00-19.0019.00-20.00
5.Галичук Н.І.Зразковий художній колектив драматичний гурток «Пролісок»каб.№ 615.30-16.3016.30-17.3017.30-18.3014.30-15.3015.30-16.3016.30-17.3015.30-16.3016.30-17.3017.30-18.3014.30-15.3015.30-16.3016.30-17.30
6.Гричанюк Л.П.Акомпаніаторкаб.№ 11, 1213.00-14.0014.00-15.0014.30-15.30 14.30-15.3013.00-14.0014.00-15.0016.00-17.0017.00-18.00
Гурток гри на фортепіанокаб.№ 1115.00-16.0016.00-17.0011.00-12.00 15.30-16.3016.30-17.3014.00-15.0015.00-16.0011.00-12.0015.30-16.3016.30-17.30
Гурток фортепіано та музич.творчістькаб№ 1317.00-18.0012.30-13.3013.30-14.3016.00-17.00 17.00-18.0012.30-13.3013.30-14.3015.00-16.00
7.Дмитрук В.В.Акомпаніаторкаб.№ 1814.00-15.0015.00-16.0016.00-17.0017.00-18.0018.00-19.0019.00-20.00
09.30-10.3010.30-11.3014.00-15.0015.00-16.0016.00-17.0017.00-18.0018.00-19.0019.00-20.0014.00-15.0015.00-16.0016.00-17.0017.00-18.0018.00-19.0019.00-20.00
8.Кравчук І.В.Народний художній колектив гурток «Вокально-естрадного співу»каб.№ 4-А11.00-12.0012.00-13.0013.00-14.0014.00-15.0015.00-16.0013.00-14.0014.00-15.0015.00-16.0016.00-17.0011.00-12.0012.00-13.0013.00-14.0014.00-15.0015.00-16.0013.00-14.0014.00-15.0015.00-16.0016.00-17.00
9.Артишук Ю.Ю.«Художня вишивка»Ліцей № 615.45-16.4516.45-17.4515.45-16.4516.45-17.45
НЦДЮТ15.00-16.0016.00-17.0015.00-16.0016.00-17.00
Образотворче мистецтвоЛіцей № 613.45-14.4514.45-15.4513.45-14.4514.45-15.45
10.Мельник Н.Г.Зразковий художній колектив гурток «Ансамбль скрипалів»каб.№ 1113.00-14.0014.00-15.0015.00-16.0016.00-17.0017.00-18.0014.30-15.3015.30-16.3016.30-17.3017.30-18.3014.30-15.3015.30-16.3016.30-17.3017.30-18.3013.00-14.0014.00-15.0015.00-16.00
ансамблева гра16.00-17.0017.00-18.00
11.Сидоренко В.А.Зразковий художній колектив гурток «Духовий оркестр»каб.№ 410.00-11.0015.00-16.0016.00-17.0017.00-18.0010.00-11.0014.00-15.0015.00-16.0016.00-17.0017.00-18.0010.00-11.0010.00-11.0014.00-15.0015.00-16.0016.00-17.0017.00-18.0015.00-16.0016.00-17.0017.00-18.00
Сопілкарі зразкового духового оркеструкаб.№ 411.00-12.0013.00-14.0011.00-12.0013.00-14.00
12.Сидоренко Н.М.Зразковий художній колектив гурток «Вокальний ансамбль «Паростоккаб.№ 711.00-12.0015.00-16.0016.00-17.0017.00-18.0018.00-19.0012.00-13.00 13.00-14.00 14.00-15.0015.00-16.0016.00-17.0018.00-19.0015.00-16.00 16.00-17.0017.00-18.0013.00-14.00 14.00-15.0015.00-16.0016.00-17.0017.00-18.0018.00-19.0011.00-12.00 15.00-16.0016.00-17.0018.00-19.00
Вокальне тріо17.00-18.0017.00-18.00
Акомпаніатор13.00-14.0014.00-15.0013.00-14.0014.00-15.00
13.
Причепа Д.Ю.
Зразковий художній колектив гурток «Духовий оркестр»:- індивідуальні заняттякаб.№ 4 10.00-11.0011.00-12.0015.00-16.0016.00-17.0014.00-15.0015.00-16.0016.00-17.0017.00-18.0015.00-16.0016.00-17.0014.00-15.0015.00-16.0016.00-17.0017.00-18.0010.00-11.00 11.00-12.0015.00-16.0016.00-17.00
14.Собчук Ю.Є.Культура мови та спілкуванняНННІЕМ17.00-18.0018.00-19.0017.00-18.0018.00-19.0017.00-18.0018.00-19.00
15.Гаврилей І.М.«Ансамбль скрипалів»НЦДЮТ13.00-14.0014.30-15.3015.30-16.3016.30-17.3017.30-18.3014.30-15.3015.30-16.3016.30-17.3017.30-18.3014.00-15.00

Примітка: у канікулярний період, суботу та неділю проводяться екскурсії, походи вихідного дня, змагання, 3-х денні навчальні походи, конкурси та інші туристсько-краєзнавчі масові заходи.







Технічний відділ


№з/пПрізвище, ім’я, по батьковіНазва гуртка, ТОМісце проведенняПонеділокВівторокСередаЧетверП’ятницяСуботаНеділя
1.Демчук О.П.«Пішохідний туризм»каб.№ 1610.00-11.4010.00-11.40
2.Пик М.П.«Спортивне орієнтування»каб.№ 1615.00-16.4015.00-16.4015.00-16.40
3.Берлюк С. І.«Юні туристи»каб.№ 1615.00-16.4017.00-18.4015.00-16.4017.00-18.40
Ліцей № 615.00-16.40
4.Свистунова Є.М.«Юні туристи»Ліцей № 615.00-16.40

Еколого-натуралістичного відділу


№з/пПрізвище, ім’я, по батьковіНазва гуртка, ТОМісце проведенняПонеділокВівторокСередаЧетверП’ятницяСуботаНеділя
1.Савчук Л.А.«Технічний дизайн»Кабінет технічного дизайну16.00-17.0017.00-18.0018.00-19.0019.00-20.0016.00-17.0017.00-18.0018.00-19.0019.00-20.00
«Декоративно-образотворче мистецтво»(ліцей № 5)13.20-14.2014.20-15.2015.20-162016.20-17.2013.15-14.1514.15-15.1513.20-14.2014.20-15.2015.20-16.2016.20-17.20
2.Грицюк І.Г. «Художня обробка деревини»НЦДЮТ09.00-10.0010.00-11.0014.30-15.3015.30-16.3016.30-17.3017.30-18.3014.30-15.3015.30-16.3016.30-17.3017.30-18.30
«Різьблення по дереву»14.30-15.3015.30-16.3014.30-15.3015.30-16.30
«Конструювання повітряних зміїв»16.30-17.3017.30-18.3016.30-17.3017.30-18.30
3.Золотухін К.С. «Картинг»НЦДЮТ14.00-15.0015.00-18.0014.00-15.0015.00-18.00
4.Таранович В.С.«Технічного моделювання»НЦДЮТ14.00-15.0015.00-16.0009.00-10.0010.00-11.00 14.00-15.0015.00-16.0016.00-17.0017.00-18.0009.00-10.0010.00-11.0014.00-15.0015.00-16.00
«Виготовлення сувенірів»09.00-10.0010.00-11.0016.00-17.0017.00-18.0016.00-17.0017.00-18.00
5.Шахраюк Н.Г.Образотворче мистецтво
НЦДЮТ
09.30-10.3010.30-11.3014.00-15.0015.00-16.0016.00-17.0017.00-18.0014.00-15.0015.00-16.009.30-10.3010.30-11.3016.00-17.0017.00-18.00
Декоративно-образотворче мистецтво
НЦДЮТ
09.30-10.3010.30-11.3016.00-17.0017.00-18.00 14.00-15.0015.00-16.00
6.Савчук Д.І.
Англійська мова
Ліцей № 213.00-14.0014.00-15.0013.00-14.0014.00-15.00
Ліцей № 412.30-13.3012.30-13.30
НЦДЮТ14.30-15.3014.30-15.30

Примітка : еколого-натуралістичний відділ знаходиться за адресою: селище Благодатне, вул. Грушевського, 10.




























«ЗАТВЕРДЖЕНО»

директор Нововолинського центру

дитячої та юнацької творчості

_____________ Є.М. Свистунова

01 вересня 2023 р.




РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ

ГУРТКІВ НОВОВОЛИНСЬКОГО ЦЕНТРУ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ

(КЕРІВНИКІВ ГУРТКІВ-СУМІСНИКІВ)

на перший семестр 2023- 2024 н.р.


№з/пПрізвище, ім’я, по батьковіНазва гуртка, ТОМісце проведенняПонеділокВівторокСередаЧетверП’ятницяСуботаНеділя
1.Височанська Л.О. «Юні друзі природи»Ліцей № 913.10-14.1014.10-15.1013.10-14.1014.10-15.10
2. Климко Р.В.«Образотворче мистецтво»Екологічний відділ14.30-15.3015.30-16.3016.25-17.2517.25-18.2515.30-16.3016.30-17.30
НЦДЮТкаб. 1014.30-15.3015.30-16.3016.30-17.3017.30-18.3014.30-15.3015.30-16.3016.30-17.3017.30-18.30
Ліцей № 914.05-15.0515.05-16.0513.10-14.1014.10-15.10
3.Огороднік І.А.«Любителі декоративних та свійських тварин»Ліцей № 913.10-14.1014.10-15.1013.10-14.1014.10-15.10
«Основи екологічних знань»Ліцей № 914.05-15.0515.05-16.0513.10-14.1014.10-15.10
«Юні екологи»Екологічний відділ15.30-16.3016.30-17.3015.30-16.3016.30-17.30
«Юні кролівники»Екологічний відділ16.05-17.0517.05-18.0515.10-16.1016.10-17.10
«Природа рідного краю»Ліцей №412.30-13.3013.30-14.30
Ліцей №215.00-16.0016.00-17.00
4.Кушнір Я.О.«Юні друзі природи»Ліцей № 613.30-14.3014.30-15.30 15.30-16.3016.30-17.3013.30-14.3014.30-15.30 15.30-16.3016.30-17.30
Ліцей № 813.30-14.3014.30-15.3013.30-14.3014.30-15.30
5.Яворський Ю.Ф.«Захоплююче лозоплетіння»Екологічний відділ16.00-17.0017.00-18.00 18.00-19.0015.35-16.3516.35-17.35 17.35-18.35
6Лобойко Н. М. «Юні квітникарі-аранжувальники»Ліцей № 913.10-14.1014.10-15.10
Ліцей № 213.00-15.0015.00-17.00
Екологічний відділ15.30-16.3016.30-17.30
«Юні рослинники»Екологічний відділ16.25-17.2517.25-18.2515.30-16.3016.30-17.30
Ліцей № 914.05-15.0515.05-16.0513.10-14.1014.10-15.10




















«ЗАТВЕРДЖЕНО»

директор Нововолинського центру

дитячої та юнацької творчості

_____________ Є.М. Свистунова

01 вересня 2023 р.



№з/пПрізвище, ім’я,по батьковіНазва гуртка, ТОМісце проведенняПонеділокВівторокСередаЧетверП’ятницяСуботаНеділя
1.Савчак О.І.«Шахи»НЦДЮТкаб. №910.00-11.4014.00-15.40 16.00-17.4010.00-11.4014.00-15.40 16.00-17.40
«Шашки»НЦДЮТкаб. №914.00-15.4010.00-11.40
2.Лісовий І.С.Гурток «Журналістика»Каб. №2815.30-16.3016.30-17.3017.00-18.0018.00-19.00
3.Дацюк О.Г.ХореографіяНЦДЮТ17.15-20.1517.15-20.1509.30-12.30













РОЗКЛАД ЗАНЯТЬУ ШКОЛІ РАННЬОЇ ТВОРЧОЇ ОРІЄНТАЦІЇ ДОШКІЛЬНЯТ «ПІЗНАЙ СЕБЕ»НОВОВОЛИНСЬКОГО ЦЕНТРУ ДИТЯЧОЇ та ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІна перший семестр 2023 - 2024 н.р.
1Прізвище, ім’я, по батьковіНазва гурткаМісце проведенняПонеділокВівторокСередаЧетверП’ятницяСуботаНеділя
1.Гричанюк Л.Пмузика і співикаб.№ 111.00-12.0011.00-12.00
образотворча діяльність12.00-13.00
2.Іваницька Н.С.навчання грамоти,каб.№ 109.00-10.0009.00-10.00
розвиток мовлення,каб.№ 110.00-11.0010.00-11.0010.00-11.00
математика,каб.№ 109.00-10.0009.00-10.0010.00-11.00
фізичне вихованнякаб.№ 111.00-12.0011.00-12.00

Савчук Д.І.
Англійська мова
Ліцей № 213.00-14.0014.00-15.0013.00-14.0014.00-15.00
Ліцей № 412.30-13.3012.30-13.30
НЦДЮТ14.30-15.3014.30-15.30
3.Дацюк О.Г.ХореографіяНЦДЮТ17.15-20.1517.15-20.1509.30-12.30
Кiлькiсть переглядiв: 2593

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.