Підписатися на RSS

/Files/images/nash_pedagogi/Грицевич Ілона.jpg«ЩАСЛИВЕ ДИТИНСТВО»

ЗРАЗКОВИЙ АНСАМБЛЬ НАРОДНОГО ТАНЦЮ

Керівник

Ілона Леонтіївна ГРИЦЕВИЧ


Ансамбль народного танцю «Щасливе дитинство» – великий пропагандист хореографічного мистецтва.
/Files/photogallery/755/DSC_1608.JPG Чотири групи об’єднують 100 дітей віком від 6 до16 років. /Files/photogallery/755/3_10.jpg З незмінним успіхом колектив виступає в міських, регіональних, обласних, Всеукраїнських оглядах – конкурсах, фестивалях.
Зразковий ансамбль народного танцю – переможець міського регіонального дитячого фестивалю “Паросток” – 2008 ( хореографічний жанр). Ансамбль народного танцю – учасник обласного фестивалю художньої творчості учнів шкіл, позашкільних навчальних закладів ( 2007, 2008 рр.). Традиційно у Всесвітній день захисту дітей колектив демонструє своє мистецтво в концертних програмах «Танцювальний калейдоскоп», «У вихорі танцю». Зразковий ансамбль народного танцю «Щасливе дитинство» нагороджений :
· дипломом за зайняте І-ше місце у регіональному дитячому фестивалі «Паросток» (номінація «Хореографія», березень 2008 р.);
· грамотою управління освіти і науки облдержадміністрації за зайняте І-ше місце в обласному фестивалі хореографічного мистецтва “У вихорі танцю” (м. Луцьк, 2009 р.);
· грамотою управління культури Волинської обласної державної адміністрації за зайняте ІІ–ге місце в обласному огляді – конкурсі хореографічних колективів , присвяченому 65-річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні (м. Луцьк, 2010 р.);
· грамотою управління освіти виконавчого комітету Нововолинської міської ради за високу виконавську майстерність, пропаганду кращих зразків народного мистецтва, активну участь в міському фестивалі учнівської творчості, присвяченому 70-річчю утворення Волинської області (2009 р.);
· дипломом управління культури і туризму Волинської обласної державної адміністрації за зайняте ІІ-ге місце серед зразкових аматорських ансамблів танцю в обласному огляді-конкурсі хореографічних колективів імені Іллі Богданця, присвяченому 65–й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років ( м. Луцьк , 2010 р.);
· дипломом учасника VІ–ої оздоровчої тематичної зміни “Молодогвар-дійські підмостки” для талановитих та обдарованих дітей – переможців та призерів міжнародних та обласних заходів (м. Одеса, 2010 р.);
· дипломом ІІІ-го фестивалю “Молодогвардійські підмостки” (м. Одеса, 2010 р.);
· грамотою управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації за активну участь в обласному фестивалі художньої творчості учнів шкіл, позашкільних навчальних закладів (м. Луцьк, 2007, 2008 роки).
Влітку 2009, 2010, 2011, 2012 рр. організовується активний відпочинок гуртківців у дитячому таборі «Веселка» з денним перебуванням на базі Нововолинського центру дитячої та юнацької творчості та на базі відпочинку «Прикордонник», що знаходиться на річці Західний Буг. У процесі навчання гуртківці ознайомлюються з національними особливостями хореографічного матеріалу, із творчістю майстрів танцювального мистецтва, творчими здобутками кращих танцювальних колективів, вивчають різножанрові народні танці, хореографічні композиції та індивідуальні постановки педагогів.
Зразковий ансамбль народного танцю “Щасливе дитинство” користується популярністю й авторитетом серед жителів м. Нововолинська та селища Жовтневе, хореографічних колективів Волинської області.

Щасливе дитинство Дюймовочка ЦІЛЮЩА СИЛА ТАНЦЮ

Прийшла якось людина до мудреця та попросила навчити її відрізняти істину від обману,
красу від безладу навчити її радості життя.
Подумав мудрець і навчив людину танцювати. (Древня притча)
З давніх давен люди вірили у цілющу силу танцю. Він має власний ритм і естетичну форму, що нормалізує загальну енергетику людини. Багато поколінь застосовували саме такі його властивості. Тільки в середині ХХ-го століття вплив танцю на здоров’я людини знайшов своє підтвердження. Першим танцювальним терапевтом була американка Меріан Чейз, танцівниця і вчителька. Танці позитивно впливають на самопочуття людини.Мистецтво танцю у чомусь нагадує поезію. Танцюрист не тільки виконує виразні фігури, він розповідає. Колись танець супроводжував життя людини всюди. Будь-яка значна подія – збір урожаю, полювання, войовничі походи-починалися з танців. Чоловіки та жінки виражали свої почуття, своє сприймання світу за допомогою ритуальних рухів. Взагалі танець, – це рух сповнений емоцій та переживань.Згодом людина втратила ці здібності, втратила відчуття власного тіла, перестала до нього прислухатися. Однак гармонійний розвиток особистості неможливий без гармонійного розвитку власного тіла. Танець допомагає вибудувати струнку поставу, набути впевнену ходу, граціозність, розкрити і реалізувати свій творчий потенціал. Він стає стимулом для розвитку особистості. Кожний танцювальний рух має своє символічне значення, яке відшліфовувалося протягом століть. Кожний, хто танцює, коригує фізичні вади і вирішує психологічні проблеми.Танець виховує і характер людини як цілісної гармонійно розвинутої особистості. Зцілююча сила танцю прихована в тому, що через тіло говорить ваша підсвідомість. Танець допомагає справитися з багатьма недугами. Танцюючи ви формуєте правильну поставу, попереджуєте розвитку сколіозу та інших хвороб опорно-рухового апарату. Танець – це здоров’я і краса. Він лікує тіло і душу. Танець – одне з найпрекрасніших подій, що можуть відбуватися з людиною, це символ життя і руху.

/Files/images/2017-2018r/gritsevich/4-16.jpg /Files/images/2017-2018r/gritsevich/лопа.jpg

25-го квітня у Нововолинському ЦДЮТ відбулося свято хореографічного мистецтва «У танці все моє життя», приурочене Міжнародному дню танцю.
29-го квітня весь танцюючий світ, артисти театрів балету, колективи народного і сучасного танцю, самодіяльні артисти відзначають в цей день своє професійне свято.
Сьогодні зразковим ансамблем народного танцю «Щасливе дитинство» керує керівник гуртка – методист Грицевич Ілона Леонтіївна у тісній співпраці з чоловіком Грицевичем Андрієм Миколайовичем, керівником гуртка бального танцю НЦДЮТ.
У святі взяли участь понад сто п’ятдесят талановитих танцюристів віком від 6 до 16 років. Юні таланти дивували глядачів різножанровими хореографічними композиціями: «Подоляночка», «Веселі каблучки», «Грайливі вихиляси», «Малесенькі долоньки», «Гопак», «Вальс», «Вічні почуття», «Подих» тощо, за що були нагороджені щирими оплесками та оваціями.
Дійство пройшло у теплій родинній атмосфері. Колектив приймав щирі музичні вітання від колег, слова вдячності від батьків, подарунки, багато квітів та позитивних емоцій.
Нагадаємо, що 55 років тому гостинно відкриті двері репетиційного залутанцювального колективу,який 30 років гордо несе звання«зразковий ансамбль народного танцю «Щасливе дитинство».У 1987 році колективу за високу виконавську майстерність та творчі досягнення булоприсвоєно почесне звання «Зразковий художній колектив».Керували на той час ансамблем Людмила Андріївна Майструк та Анатолій Андрійович Галичук, відмінники освіти України.

30 років зразковому гуртку народного танцю Щасливе дитинство НЦДЮТ Ювілейний концерт Щасливе дитинство НЦДЮТ 2018р НЦДЮТ Щасливе дитинство


/Files/images/2016-2017r/gritsevich/IMG_1047.JPG /Files/images/2016-2017r/gritsevich/IMG_1483.JPG

«У вихорі танцю»

На виконання планів роботи управління освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації, Волинського державного центру естетичного виховання учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів 30 березня 2017 року відбувся обласний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «У вихорі танцю».
У фестивалі-конкурсі взяв участь 41 танцювальний колектив загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, інтернатних, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів області, всього понад 1000 учасників. Серед учасників фестивалю-конкурсу вихованці зразкового ансамблю народного танцю «Щасливе дитинство» та ансамбль спортивного танцю художньо-естетичного відділу Нововолинського центру дитячої та юнацької творчості.
Творчі колективи за високий художній рівень постановки, технічну майстерність, сценічну культуру визнані переможцями обласного фестивалю-конкурсу хореографічного мистецтва «У вихорі танцю» та нагороджені грамотами управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації, призами: у номінації «Зразкові та народні художні колективи» за зайняте ІІ місце: зразковий ансамбль народного танцю «Щасливе дитинство» Нововолинського центру дитячої та юнацької творчості (керівник Грицевич І.Л.);
у номінації «Спортивний бальний танець» за зайняте ІІ місце : ансамбль спортивного танцю Нововолинського центру дитячої та юнацької творчості (керівник Грицевич А.М.); у номінації «Сучасний танець» за зайняте ІІ місце: танцювальний колектив клубу спортивного танцю Нововолинського центру дитячої та юнацької творчості (керівник Грицевич А.М.).

/Files/images/2016-2017r/gritsevich/001.jpg /Files/images/2016-2017r/gritsevich/002.jpg /Files/images/2016-2017r/gritsevich/003.jpg /Files/images/2016-2017r/gritsevich/IMG_0954.JPG /Files/images/2016-2017r/gritsevich/IMG_0997.JPG /Files/images/2016-2017r/gritsevich/IMG_0998.JPG /Files/images/2016-2017r/gritsevich/IMG_1053.JPG /Files/images/2016-2017r/gritsevich/IMG_1085.JPG /Files/images/2016-2017r/gritsevich/IMG_1259.JPG /Files/images/2016-2017r/gritsevich/IMG_1288.JPG


/Files/photogallery/1858/062.jpg /Files/photogallery/1858/Щасливе дитинство.jpg

«Різдвяні канікули»

15-16 січня 2017р. у Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини, м. Львів, проходив XVIII Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв для дітей та юнацтва “Різдвяні канікули” . Головою журі фестивалю був народний артист України Мар’ян Шуневич.
Цього разу м. Нововолинськ був представлений великою делегацією талановитих дітей. Зокрема творчість вихованців художньо-естетичного відділу Нововолинського центру дитячої та юнацької творчості була високо оцінена компетентним журі :
Зразковий ансамбль народного танцю «Щасливе дитинство» - III місце у номінації «хореографічні колективи та солісти».
На церемонії вручення нагород переможцям конкурсу була Надія Свінцицька, член Міжнародної асоціації позашкільних установ від України, працівник національного педагогічного університету імені М.Драгоманова.
Засновник і директор фестивалю «Різдвяні канікули» – художній керівник Центру творчості дітей та юнацтва Галичини, відмінник освіти України Ярослав Биткалюк.

СВІТЛИНИ ФЕСТИВАЛЮ >>>


/Files/images/2014-2015r/tants/танцюваль.jpg 12.02.15р

Перемога юних танцюристів НЦДЮТ

Із метою розвитку хореографічного мистецтва, зростання виконавської майстерності художніх колективів, формування культури та творчих здібностей дітей 12 лютого 2015 року у м. Володимир-Волинському відбувся обласний фестиваль хореографічного мистецтва «У вихорі танцю».

/Files/images/2014-2015r/tants/Бальні.jpg /Files/images/2014-2015r/tants/Щ дитинство.jpg
У заході взяли участь вихованці зразкового гуртка народного танцю «Щасливе дитинство»( керівник Грицевич І.Л.), спортивного ( Грицевич А.М.) й бального (Кузнєчихін С.В.) танців. Під час виступів юні танцівники НЦДЮТ презентували розмаїття дитячої хореографії, показали оригінальні зразки художньої творчості, високий рівень аматорського мистецтва.
Гуртківці повернулись додому веселі, щасливі з почесними нагородами, посівши І та ІІ місця.
Залучення дітей до участі у танцювальних змаганнях формує у них високу індивідуальну культуру на кращих зразках національної, світової та сучасної хореографії.

/Files/photogallery/1071/IMG_3035.JPG

НА ОБЛАСНІЙ СЦЕНІ

17 травня у місті Луцьку відбувся заключний концерт кращих колективів художньої самодіяльності загальноосвітніх шкіл та позашкільних навчальних закладів області в якому взяли вихованці та викладачі нашого центру.

Глядачі області бурхливими оплесками нагородили зразковий ансамбль народного танцю «Щасливе дитинство» Нововолинського центру дитячої та юнацької творчості під керівництвом Ілони Грицевич, за майстерно виконану «Польку – грайка».

СВІТЛИНИ ЗВІТУ...


"ШАНС РОКУ"/Files/photogallery/1065/IMG_9630.jpg

Учасники зразкового ансамблю народного танцю «Щасливе дитинство» та ансамблю спортивного танцю НЦДЮТ були учасниками та стали дипломантами Всеукраїнського хореографічного конкурсу «Шанс року», який відбувся 10 травня 2014 року в м. Луцьк, де взяли участь сімдесят (70) цікавих різножанрових танцювальних колективів зі всієї України.

Вихованці колективу отримали масу позитивних емоцій, адже головою журі був відомий хореограф Влад Яма – кумир усіх наших танцюристів. Можливість взяти участь у майстер-класі від Влада Ями – найбільша радість юних талантів.

СВІТЛИНИ КОНКУРСУ,,,

Кiлькiсть переглядiв: 3010

Коментарi

  • Наталія

    2014-06-13 09:14:21

    Запрошуємо колективи, солістів та батьків на відпочинок та на Міжнародний вокально-хореографічний фестиваль"Талант Шоу" - високого рівня та масштабу , який буде відбуватись в Трускавці 24-25-26 липня на території готелю Женева .Гарантуємо хороший відпочинок, феєричне шоу та фестиваль на високому рівні. Члени жюрі: Франциско Гомес, Наталія Карпа,Гурт"Шоколадка". Гран-прі : Вокал: 5 000 грн., Хореографія: 10 000 грн. та дуже цінні подарунки для всіх учасників. Ціна - 1200 грн. з учасника. Чудова пропозиція...

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.