Підписатися на RSS

ТРАСОВЕ АТОМОДЕЛЮВАННЯ

Керівник Іван Васильович Турецький

У пошуках адреналіну та азарту

/Files/images/nash_pedagogi/Турецький І.В. (1).JPGУ наш прогресивний час великої популярності набула добре розвинута електроніка. У всьому світі щодня люди користуються побутовою технікою та різноманітними предметами. А молоде покоління шукає чогось для душі. То ж у пошуках азарту, нового й захоплюючого юні мешканці нашого міста приходять у Нововолинський центр дитячої та юнацької творчості. Бо саме тут для них діє гурток трасових автомоделей. Керівник – Іван Васильович Турецький - з 1997 року займається цим гуртком на громадських засадах, викохуючи ентузіазм у молодого покоління. Бажаючих тут займатися – досить багато. Таких/Files/photogallery/870/автомоделі (1).JPG запалених вогнем хлопчачих поглядів не скрізь і зустрінеш. Тим більше, що посидіти за комп’ютером – цікавіше на думку молоді, ніж гратися якимись модельками чи «їздити» на трасі.
А суть захоплюючих занять полягає у /Files/photogallery/870/автомоделі (2).JPGтому, щоб навчити дітей майструвати власноруч моделі спортивних автомобілів типу F-1, а потім на спеціальному невеличкому трекові, що під’єднується до струму за допомогою пульту керування та того ж таки струму, навчитися керувати моделлю спортивного автомобіля. Проводяться змагання як міські, так і обласні.
Добре навчені юні автомобілісти повинні знати певні особливості автомобільної траси, щоб, керована ними модель, не злетіла з треку. Адже кожна помилка – варта призового місця.
На превеликий жаль, гуртківці змушені виготовляти свої автомобілі із підручних матеріалів (корпуси старих дитячих машинок, моторчики із системних блоків комп’ютерів і тому подібне). Оскільки спеціальні деталі та вже готові моделі – коштують дуже дорого. Тож для того, щоб підвищити матеріальну базу гуртка, його керівник Іван Турецький не припиняє пошуки спонсорів, надіючись на їхню допомогу. Адже гуртківці на цьогорічних обласних змаганнях у Луцьку знову вибороли призове друге місце.
А учні відвідують гурток із великим задоволенням та захопленням, беруть участь у змаганнях, навчаються «водити» спортивні моделі автомашин, набираються навиків керування. А за їхню клопітку працю йде винагорода – призові місця на області.

/Files/images/2016-2017r/tehnchniy_vddl/avtomodel/DSCN0378.jpg /Files/images/2016-2017r/tehnchniy_vddl/avtomodel/DSCN0359.jpg

14.03.17р у м.Луцьку відбулися обласні змагання з автомодельного спорту.
Учні виступали у двох видах змагань – трасові автомоделі і кордові автомоделі. В класі моделей «аеро» учень гімназії Душний Юрій отримав грамоту і медаль за ІІІ місце.
В загальному заліку команда м.Нововолинська в складі:
Мельник Богдан, Душний Юрій, Драпала Андрій, Драпала Сергій, Бай Данило, Сасага Владислав посіла 4 місце серед 12 команд.
Вітаємо юних автомоделістів!

/Files/images/2016-2017r/tehnchniy_vddl/avtomodel/DSCN0376.jpg /Files/images/2016-2017r/tehnchniy_vddl/avtomodel/DSCN0358.jpg /Files/images/2016-2017r/tehnchniy_vddl/avtomodel/DSCN0371.jpg


/Files/images/2016-2017r/turetskiy/DSCN0045.JPG Максим Галінський вихованець НЦДЮТ на Волинському телебаченні

Юний винахідник.

Галінський Максим учень 11 кл., ЗОШ №2, гуртківець НЦДЮТ з2010 року. Займався в радіотехнічному гуртку до 2012 року в керівника Сметани Валерія Станіславовича. З 2013 по 2016 рік займається в гуртку «Юних конструкторів електронних приладів» керівник Турецький Іван Васильович. В 2014 році став призером обласної виставки- конкурсі винахідників і раціоналізаторів з приладом «Прилад для настроювання музичних інструментів». В 2014 році виготовив і вдосконалив прилад для електропунктури.
Написав декілька наукових робіт під керівництвом Свого наставника та методиста НЦДЮТ Золотухіна Костянтина Сергійовича.
В даний час Максим займається в гуртку і конструює кольорову музику на мікропроцесорі.

/Files/images/2015-2016r/turetskiy/Турецький5939.JPG /Files/images/2015-2016r/turetskiy/Турецький5938.JPG

Підготовка до занять


Гуртківці технічного відділу з нагородами

/Files/images/avtomodel_0314/100_2761.JPG/Files/images/avtomodel_0314/100_2764.JPG/Files/images/avtomodel_0314/100_2761.JPG/Files/images/avtomodel_0314/100_2767.JPG/Files/images/avtomodel_0314/100_2765.JPG/Files/images/avtomodel_0314/100_2766.JPG

Гуртківці технічного відділу Нововолинського ЦДЮТ (керівники Золотухін К.С., Турецький І.В.) 12.03.2014 року взяли участь в обласних змаганнях (м. Луцьк) з автомодельного спорту серед учнівської молоді (трасові, кімнатні кордові моделі):

Усатов Святослав 6-А ЗОШ № 7/Files/images/avtomodel_0314/Отсканировано 17.03.2014 .jpg

Глинь Павло 4-А ЗОШ № 7

Каптур Станіслав 7-А гімназія

Денисюк Владислав 4-А гімназія

Бадзюнь Назар 8-А ЗОШ № 2

Косих Владислав 3-А ЗОШ № 7/Files/images/avtomodel_0314/Отсканировано 17.03.2014 10-08 (2).jpg

Каптур Михайло 4-Б гімназія

Бакам Олег 5-А ЗОШ № 3

Ващишин Роман 5-Б ЗОШ № 3

В число переможців потрапили Косих Владислав 3 місце

Денисюк Владислав 3місце


Смайл технік

Перемога юних техніків

У наш час формування всебічно розвиненої особистості неможливе без впливу технічної творчості. Тому у становленні майбутніх конструкторів, інженерів велике значення мають гуртки технічної творчості серед яких і технічного моделювання, й конструювання моделей автомобілів.
Трасовий та кордовий автомоделізм – це не тільки один із видів технічної творчості школярів, спрямований на створення моделей автомобілів, а й один із наймасовіших і найзахоплюючих видів спорту.
Відповідно до плану роботи управління освіти та молоді облдержадміністрації на 2016 рік, із метою популяризації технічних видів спорту серед учнівської молоді 11 березня 2016 року на базі Центру науково-технічної творчості у місті Луцьку були проведені обласні змагання з автомодельного спорту ( трасові, кімнатні кордові моделі).
Вихованці гуртків Нововолинського центру дитячої та юнацької творчості Драпало Андрій, Драпало Сергій, Душний Юрій, Усатов Святослав, Куцик Владислав, Рязанов Максим ( керівник Турецький І.В.) були активними учасниками змагання і повернулися додому з перемогою, виборовши почесне командне ІІІ місце.
Гуртківці власноруч сконструювали й виготовили моделі трасових та кордових автомобілів, випробували їх на швидкісних кімнатних трасових перегонах.
Участь у таких змаганнях та заняття у гуртках технічного відділу НЦДЮТ формують стійкий інтерес дітей до технічної творчості, виховання культури праці, відповідальності за результати власної діяльності, розвиток технічного мислення, конструкторських здібностей.
Людмила Височанська, заступник директора НЦДЮТ

ТАК ТРИМАТИЗолотухін

Смайл технік07.02.14

За підсумками обласного етапу Всеукраїнських та Міжнародних науково- освітніх проектів «Україна-Європа-Світ -2014» компетентне журі визнало переможцем конкурсу винахідницьких та раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму «Природа-людина-виробництво-екологія» ДМИТРУКА СЕРГІЯ, члена радіотехнічного гуртка НЦДЮТ. Учня нагороджено грамотою управління освіти і науки облдержадміністрації. Керівники Турецький Іван Васильович та Золотухін Костянтин Сергійович радіють за свого вихованця.

Обласні змагання з автомоделізму

/Files/photogallery/778/Кубок.jpg 20 березня в м. Луцьку відбулись обласні змагання з автомодельного спорту. Технічний відділ нашого центру представляли дві команди, що змагались в таких номінаціях: трасові автомоделі (5 учасників), кімнатні кордові автомоделі (4 учасники). Після напружених випробувань наша команда здобула ІІ загальнокомандне місце і нагороджена КУБКОМ. В особистому заліку Нововолинці також не залишились без нагород, зокрема: трасові моделі -
Сергій Дмитрук ЗОШ № 3 - ІІ місце
Олексій Борболь НВК №1 - ІІІ місце
Андрій Годомський ЗОШ № 7 - ІІІ місце
кімнатні кордові моделі -
Олександр Рудчук НВК №1 - ІІ місце
Вітаємо з ПЕРЕМОГОЮ! Бажаємо подальших успіхів...
Фотоальбом змагань ТУТ..


Гурток Трасового автомоделювання

Кiлькiсть переглядiв: 1560

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.