Підписатися на RSS

/Files/images/nash_pedagogi/Золотухіна М.І.JPG

Гурток оригамі

Керівник Марія Іванівна Золотухіна

В технічному відділі НЦДЮТ кожного року працюють 5-6 гуртків технічного моделювання для молодших школярів. З них два гуртки були організовані на базі ЗОШ № 4 і чотири на базі НЦДЮТ. Гуртками уміло керують Таранович Віра Степанівна та керівник гуртка-методист Золотухіна Марія Іванівна Під її керівництвом гуртківці станції успішно приймають участь в обласних змаганнях з технічного моделювання для молодших школярів.

/Files/images/zolotuhna_m/Презентация1.jpg

Цікаві творчі роботи неодноразово високо оцінювались на виставках технічної творчості для молодших школярів різних рівнів.
Керівник гуртка Золотухіна Марія Іванівна цікаво, змістовно проводить заняття. На високому рівні проводяться щорічні міські змагання з технічного моделювання

./Files/images/zolotuhna_m/Презентация2.jpg

Керівник гуртка-методист Золотухіна М.І. під час проведення відкритого заняття « Єдина Україна»
Вагомі досягнення у керівника гуртка-методиста початкового технічного моделювання, Золотухіної М.І., адже працюючи всього лише чотири роки, вона підготовила на відповідний обласний конкурс технологічно-методичну рекомендацію «Техніка оригамі», її учні призери обласних конкурсів для молодших школярів. У 2013р. експонат « Весела хата » створений під керівництвом М.І.Золотухіної отримав диплом Всеукраїнського центру позашкільної освіти.

/Files/images/zolotuhna_m/Презентация3.jpg

Керівники технічних гуртків Савчук Л.А., Золотухіна М.І., Кошла О.О. на виставці робіт учнів технічного відділу.
Кiлькiсть переглядiв: 774

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.