Підписатися на RSS

Гуртки картингу та мото

керівник гуртка-медотист Костянтин Сергійович Золотухін

В даних гуртках, /Files/images/nash_pedagogi/К.С. Золотухін.JPGчи не єдиних в області, охоплені учні не тільки загальноосвітніх шкіл, а й ВПУ міста. Щороку більше 60-ти їх учасників здобувають знання та уміння з авто- та мото-справи, опановують навики практичної їзди на картах і мотоциклах. Основним пріоритетом навчальної програми тут є: навчити майбутніх водіїв (адже багато випускників гуртків обирають саме цю професію чи просто отримують відповідне посвідчення) самостійно не тільки визначити неполадки окремих вузлів та агрегатів цієї техніки, а й усувати їх.
На заняттях гуртків здійснюються як освітні завдання, та й /Files/photogallery/870/картинг (6).JPGвиховують в їх учасників акуратність, точність, відповідальність, надійність під час ремонтних робіт, адже саме ці якості необхідні у безпечній експлуатації техніки. Важливе місце на заняттях відводиться вивченню ПДР, їх суворого виконання, адміністративній та кримінальній відповідальності за порушення положень та норм даних правил.
Жодне загальноміське свято не проходить без участі юних/Files/photogallery/870/картинг (5).JPG картингістів у показових змаганнях на стадіоні, які проводяться при сприянні комітету у справах молоді і спорту міськвиконкому та міського ТСОУ.
Під час канікул члени гуртків картингу та мото показують свою майстерність у показових виступах, першості ЦДЮТ , щороку поповнюють склад міського клубу з мотоспорту та картингу.
/Files/photogallery/870/картинг (3).JPGВажливим напрямком діяльності цих технічних об’єднань є залучення сюди учнів з девіантною поведінкою, адже саме зміст гуртків приваблює такий контингент „важковиховуваних” дітей, зменшує можливість і риск здійснення ними протиправних дій та вчинків.


/Files/images/2017-2018r/tehnki_zolotuhn/IMG_0902-600x400.jpg /Files/images/2017-2018r/tehnki_zolotuhn/IMG_0898-300x200.jpg

ЗМАГАЛИСЯ ЮНІ ТЕХНІКИ
Колектив Нововолин­ського центру дитячої та юнацької творчості постійно працює з обдаро­ваними дітьми, створює умови для диференціа­ції та індивідуалізації навчання відповідно до творчих здібностей, віку.
З метою залучення дітей молодшого шкільного віку до творчого, кмітливого розвитку, задоволення їх потреб у самореалізації, підвищення ролі технічної творчості у системі навча­льно-виховної роботи, нещодавно у приміщенні Нововолинського ЦДЮТ відбулися міські змагання з технічного моделювання для молодших школярів. У них взяли участь 18 учнів молодших класів усіх загальноосвітніх навчальних закладів міста. Діти змагалися у двох номінаціях: виконання композиції та виготовлення моделі транспортної техніки.
/Files/images/2017-2018r/tehnki_zolotuhn/IMG_0892-300x200.jpg При оцінюванні моделей судді звертали увагу на якість виготовлення . Усі, хто ретельно готувався до змагань, отримали високі результати.
Переможцями стали: номінація «Виконання композиції» – Тетяна Лавренюк, учениця 4-А кл., НВК – 1 місце; Софія Якобчук, учениця 4-Б кл., ЗОШ№2 – 2 місце; Максим Трофимук, учень 4-А кл., ЗОШ№ 4 – 3 місце.
Номінація «Транспортна техніка» – Максиміліан Шахраюк, учень 4-Акл., гімназія – 1 місце; Станіслав Лесь, учень 4-Б кл., ЗОШ№ 2 – 2 місце; Юліана Яницька, учениця 4-Б кл., НВК – 3 місце. Інші учасники були нагороджені заохочувальними грамотами.
У загальнокомандному підсумку переможцями міського конкурсу – змагання з початкового технічного моделювання стали команди: НВК – І місце, ЗОШ №2 – ІІ місце, гімназії – ІІІ місце.
Костянтин Золотухін, методист технічного відділу НЦДЮТ.
На знімках: учні під час змагань; переможці з грамотами.

/Files/images/2015-2016r/zolotuhn/IMG_5937.JPGПідготовка до занять


/Files/images/logotipi/планер.jpgМіські змагання з технічного моделювання для молодших школярів

12.02.2014. в технічному відділі Нововолинського центру дитячої та юнацької творчості відбулися міські змагання з технічного моделювання для молодших школярів. Учні змагалися у двох видах: виготовлення планера та моделі транспортної техніки. У номінації «Планер» І місце зайняв Косих Влад (ЗОШ№7), ІІ – Демчук Денис (ЗОШ№2), ІІІ- Бєліков Сєвостян (НВК№1). У номінації «Транспортна техніка» І місце виборов Кукевич Максим (ЗОШ№5), ІІ – Власюк Назарій (ЗОШ №4), ІІІ – Польнюк Максим (НВК №1). Загальнокомандне І місце посіла команда ЗОШ№4 ІІ – НВК№1, ІІІ – ЗОШ№2.

Фотозвіт тут...


. ТАК ТРИМАТИ Золотухін

Смайл технік07.02.14

За підсумками обласного етапу Всеукраїнських та Міжнародних науково- освітніх проектів «Україна-Європа-Світ -2014» компетентне журі визнало переможцем конкурсу винахідницьких та раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму «Природа-людина-виробництво-екологія» ДМИТРУКА СЕРГІЯ, члена радіотехнічного гуртка НЦДЮТ. Учня нагороджено грамотою управління освіти і науки облдержадміністрації. Керівники Турецький Іван Васильович та Золотухін Костянтин Сергійович радіють за свого вихованця.

Гурток Картинг

Кiлькiсть переглядiв: 1447

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.