Підписатися на RSS

/Files/images/nash_pedagogi/Сметана.JPG

Валерій Станіславович СМЕТАНА

Керівник гуртка-методист

Конструювання і винахідництво (МАН)

РАДІОТЕХНІЧНИЙ ГУРТОК

У гуртку навчається більше 20 учнів закладів освіти міста та навколишніх сіл. Керує ним Сметана Валерій Станіславович освіта вища ( факультет фізики та математики Луцького педінституту). Стаж роботи в СЮТ – 37 років.

/Files/images/gurtok_smetana_vs/Радіогурток.JPGНа заняттях гуртка розробляються та виготовляються прилади та пристрої, які щороку демонструються на обласних та Всеукраїнських виставках технічної творчості. Серед них: „Електронний пульсометр і термометр”, „Радіочастотний пробник”, „Генератор сигналів для налагодження телевізорів”, „Вимірювач пульсу”, „Рефлексометр”, „Спиральний світокомутатор”, „Електронний таймер з індикацією відключення”, „Прилад для вимірювання параметрів транзисторів”, „Стереофонічний підсилювач із програвачем компакт-дисків”, «Індикатор білку», «Прилад для ремонту і налагодження моніторів» та інші, які були високо оцінені не тільки обласним ЦНТТУМ, а й Українським державним центром позашкільної освіти.

Вихованці В.С.Сметани постійно займають високі місця в обасних змаганнях з швидкісного радіоконструювання та в обласних змаганнях юних винахідників та раціоналізаторів. Так, в листопаді 2012 і 2013 рр. команда Нововолинського ЦДЮТ в складі : Кондрацький Арсен і Борис

Вадим зайняла загальнокомандне І місце в обласних змаганнях з швидкісного радіо конструювання. В складі обласної команди з швидкісного радіо конструювання , яка виступала під керівництвом В.С. Сметани, Борис Вадим зайняв ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі в 2014р в м.Рівне.

/Files/photogallery/759/В.С.Сметана заняття.JPG Валерій Станіславович з 2001 р. також веде секцію „Конструювання та винахідництво” Нововолинського відділення Волинської МАН, де добився вагомих успіхів. . У 2006 р., був науковим керівником Рарати Олександра, робота якого „Реєстрування радіоактивного випромінювання” була відмічена другим рейтинговим результатом в області. А вже – у 2007 році робота «Безконтактний вимірювач температури» ( автор Рарата Сергій, науковий керівник Сметана В.С. ) була визнана кращою в обласному конкурсі і відмічена третім місцем у відповідному Всеукраїнському.

У 2013 році його вихованець Кондрацький Арсенстав переможцем Всеукраїнського конкурсу юних винахідників і раціоналізаторів.

А у 2014р. Желізний Сергій посів ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі МАН з роботою « Прилад для пошуку підземних комунікацій».

За плідну роботу з трудового виховання учнів, залучення їх до експериментальної науково-конструкторської технічної творчості Сметана В.С. щороку нагороджувався грамотами міського та обласного управлінь освіти, дипломами обласного ЦНТТУМ, Українського державного центру позашкільної освіти.

/Files/images/2014-2015r/gramoti/Сметана.jpg


/Files/images/2015-2016r/smetana/грамота 001.jpg Смайл технік

19-20 листопада 2015 року у м. Луцьку відбулися обласні змагання зі швидкісного радіоелектронного конструювання. В змаганнях взяли участь вихованці радіотехнічного гуртка технічного відділу Галінський Максим (учень 10 класу ЗОШ № 2) та Мінчик Роман (учень 9 класу ЗОШ № 3). Гуртківці посіли місця : третє і перше у своїх вікових категоріях. Команда Нововолинського ЦДЮТ зайняла загальне І-ше місце.

Керівник гуртка Сметана В.С.Смайл технік /Files/images/2014-2015r/gramoti/Винахід раціоналі12.12.14.jpg /Files/images/2014-2015r/gramoti/Радіоелектроніки.jpg 12 грудня 2014 року у м. Луцьк відбувся обласний конкурс-захист науково-дослідницьких, винахідницьких розробок із науково-технічного напряму . Наш заклад представляли вихованці гуртків радіоелектронного конструювання та юних винахідників-раціоналізаторів технічного відділу НЦДЮТ Мінчик Максим, Галінський Максим, Желізний Сергій.

Керівник Сметана В.С.

ЩИРО ВІТАЄМО НАШИХ ВИНАХІДНИКІВ !!!


/Files/images/gurtok_smetana_vs/Желізний.jpg
диплом Желізний С винахід

Желізний Сергій

вихованець Малої академії наук

наставники Золотухін К.С., Сметана В.С.

нагороджений дипломом ІІ ступеня

Міністерства освіти і науки.


Вихованець НЦДЮТ зайняв ІІ місце на Всеукраїнському конкурсі

Кiлькiсть переглядiв: 1138

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.